Головна
Україна
Події
16:33, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

Жителям Херсонської області, які перебувають на окупованій території, потрібно бути готовим до вжиття заходів з власної безпеки та безпеки своїх близьких. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає Інформатор.  "Знаходьтесь якомога ближче до безпечних місць, зробіть запаси їжі та води, перевірте аптечки першої медичної допомоги. Не підходьте до вікон", — заявив Соболевський. Якщо поряд з вами знаходяться військові об'єкти російських військових — по можливості переїдьте до родичів або друзів. Ці дії можуть врятувати ваше життя. Жителів Нової Каховки та Херсона сьогодні просять не пересуватися без необхідності. Він також попередив, що окупанти планували проводити "фільтрацію" в Голій Пристані. Нагадаємо, ЗСУ розпочали контрнаступ на багатьох напрямках на півдні України. Крім того, українські воїни показали на відео, як знищують ворожі безпілотники. Також Інформатор писав, що окупанти намагаються йти у штурм на кількох напрямках, але без успіху.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Контрнаступ ЗСУ на півдні України: жителям окупованих територій дали важливі поради

Читать на русском

Заборонено підходити до вікон

Читать на русском
Контрнаступ ЗСУ на півдні України: жителям окупованих територій дали важливі поради

Заборонено підходити до вікон

Жителям Херсонської області, які перебувають на окупованій території, потрібно бути готовим до вжиття заходів з власної безпеки та безпеки своїх близьких.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає Інформатор

"Знаходьтесь якомога ближче до безпечних місць, зробіть запаси їжі та води, перевірте аптечки першої медичної допомоги. Не підходьте до вікон", — заявив Соболевський.

Якщо поряд з вами знаходяться військові об'єкти російських військових — по можливості переїдьте до родичів або друзів. Ці дії можуть врятувати ваше життя. Жителів Нової Каховки та Херсона сьогодні просять не пересуватися без необхідності. Він також попередив, що окупанти планували проводити "фільтрацію" в Голій Пристані.

Нагадаємо, ЗСУ розпочали контрнаступ на багатьох напрямках на півдні України. Крім того, українські воїни показали на відео, як знищують ворожі безпілотники.

Також Інформатор писав, що окупанти намагаються йти у штурм на кількох напрямках, але без успіху

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.