Головна
Україна
Події
13:02, 19 Квітня
Информатор UA

Интро

На відновлення зруйнованого російськими бойовиками Ірпеня потрібно близько 1 мільярда доларів.  Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня та колишній мер міста Володимир Карплюк,передає  Інформатор. За підрахунками експертів, для відновлення знищеного чи пошкодженого житлового фонду Ірпеня потрібно близько 850 мільйонів доларів. У цій оцінці враховано знищені та пошкоджені квартири та приватні житлові будинки. Окрім того, вартість оновлення знищеної міської інфраструктури становить близько 150 мільйонів доларів. "Таким чином, для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібний один мільярд доларів", - заявив Карплюк.   Нагадаємо, у Київській області через бойовиків загинуло понад 720 мирних жителів, ще 200 людей зникли безвісти. Крім того, німецька розвідка перехопила розмови окупантів, які по-звірячому вбивали людей у ​​Бучі. Також Інформатор писав, що експерти Google фіксують масштаби руйнувань в Україні, незабаром з’являться панорамні знімки Ірпеня.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: Сергій Михальчук    

На відновлення зруйнованого окупантами Ірпеня потрібно 1 мільярд доларів

Читать на русском

Орки зруйнували школи, садки, житлові та приватні будинки

Читать на русском
На відновлення зруйнованого окупантами Ірпеня потрібно 1 мільярд доларів

Орки зруйнували школи, садки, житлові та приватні будинки

На відновлення зруйнованого російськими бойовиками Ірпеня потрібно близько 1 мільярда доларів. 

Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня та колишній мер міста Володимир Карплюк,передає  Інформатор.

За підрахунками експертів, для відновлення знищеного чи пошкодженого житлового фонду Ірпеня потрібно близько 850 мільйонів доларів. У цій оцінці враховано знищені та пошкоджені квартири та приватні житлові будинки. Окрім того, вартість оновлення знищеної міської інфраструктури становить близько 150 мільйонів доларів.

"Таким чином, для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібний один мільярд доларів", - заявив Карплюк.

 

Нагадаємо, у Київській області через бойовиків загинуло понад 720 мирних жителів, ще 200 людей зникли безвісти. Крім того, німецька розвідка перехопила розмови окупантів, які по-звірячому вбивали людей у ​​Бучі.

Також Інформатор писав, що експерти Google фіксують масштаби руйнувань в Україні, незабаром з’являться панорамні знімки Ірпеня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: Сергій Михальчук

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.