На другому місці – депутат Держдуми Микола Харитонов з 4,31% голосів
Російський диктатор владімір путін перемагає на "виборах" президента рф з 87,28% голосів виборців. Відсоток голосів оновили за підсумками опрацювання 100% протоколів. У Німеччині вже заявивли, що результати виборів президента рф не визнають, однак розмовляти з путіним будуть.
Як випливає з даних ЦВК рф, на другому місці опинився депутат від фракції КПРФ Микола Харитонов з 4,31% голосів. На третьому – віце-спікер російської думи, член партії "Нові люди" Владислав Даванков із 3,85% голосів. На четвертому місці, за даними ЦВК, голова партії ЛДПР Леонід Слуцький із 3,2% голосів виборців.
За підсумками опрацювання всіх протоколів у путіна - 76 277 708 голосів виборців; у Харитонова - 3768470 голосів; у Даванкова - 3362484 і у Слуцького - 2795629 голосів. Голосування на "виборах" президента РФ відбувалося протягом трьох днів – з 15 по 17 березня.
В уряді Німеччини заявили, що результатів виборів президента РФ не визнають. Утім Берлін додав, що розмовляти з Путіним готові, передає DW.
"Ми не вважаємо ці так звані вибори в Росії ні вільними, ні чесними. Результат був однозначно відомий заздалегідь. Росія сьогодні, як уже заявив канцлер, - це диктатура, авторитарно керована Володимиром Путіним", - заявив прессекретар МЗС ФРН Себастьян Фішер.
Шольц не вітатиме Путіна з перемогою, а в уряді не називатимуть його "президентом" - просто "Путін". Але вести переговори із ним Берлін готовий.
"Наразі контакти з Росією скорочені. Загалом ми готові говорити і з Путіним, якщо це матиме сенс. Але зараз таких планів немає", - сказала заступник офіційного представника уряду ФРН Крістіане Хоффман.
Так звані "вибори" президента рф відбувались протягом 15-17 березня, у тому чилі на тимчасово окупованих територіях України. За підсумками опрацювання 99,72% бюлетенів путін набрав 87,30% голосів. Микола Харитонов з КПРФ набрав 4,3%, а Владислав Даванков з "Нових людей" - 3,83%.
Ці вибори відбувались в умовах масових фальсифікацій. Десятки країн заявили, що не визнають голосування на захоплених росією територіях України. Також деякі росіяни вдались до псування бюлетенів та атак на виборчі дільниці за допомогою коктейлів Молотова. Однак це не завадило путіну закріпитися при владі до 2030 року.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Збройне угруповання росії за рік наростили в рази: які військові події 2023 року вважати дійсно вдалими для України, розмірковує військовий аналітик Сергій Грабський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.