“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Серіал "Кронін" складатиметься з восьми серій по сорок п'ять хвилин
В Україні витратять до 14,5 мільйонів гривень на написання сценарію серіалу "Кронін". Замовником виступає державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення". Виконати роботу планують до кінця 2023 року.
Про це свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro. Переможцем тендеру стала компанія "МАМАС ПРОДАКШН". Нею володіє Марина Квасова. Жанр телевізійного серіалу - драма. Він складатиметься з восьми серій по 45 хвилин.
Держаудитслужба отримала дві скарги щодо цього тендеру. Її автори впевнені, що в умовах війни витрачати кошти на написання сценарію серіалу недоцільно. Зокрема, це загрожує національній безпеці. Однак, чи відповість виконавчий орган, невідомо.
"Кошти повинні йти на обороноздатність країни. Це гроші платників податків, зокрема мої. Вимагаю зупинити процедуру та перенаправити на військові цілі, закупівлю засобів захисту, медичних засобів для потреб ЗСУ. Неприпустимі витрати під час війни Зеленський пропонує прирівняти корупцію до держзради на час воєнного стану", - йдеться у звернені до Держаудитслужби.
Телеканал Freedom підписав контракт на закупівлю виробництва серіалу під робочою назвою "Вглиб кролячої нори". За даними Prozorro, на написання сценарію та частковий технологічний цикл виробництва виділили майже 17 мільйонів гривень.
У коментарях під дописом народного депутата України Ярослава Железняка, який написав про тендер, здійнявся шквал критики. Люди переконані, що кошти, могли б знадобитись для більш корисних справ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.