Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На саміті НАТО у Вільнюсі обговорять питання, як наблизити Україну до НАТО
Союзники по НАТО підтримують ідею вступу України до Альянсу, але у майбутньому. Тому на липневому саміті у Вільнюсі це питання підіймати не будуть.
Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції за підсумками дводенної зустрічі міністрів оборони Альянсу у Брюсселі.
"Всі союзники погоджуються з тим, що Україна стане членом НАТО. Ми не будемо обговорювати запрошення на Вільнюському саміті, натомість – як ми будемо просувати Україну ближче до НАТО. Я впевнений в тому, що ми знайдемо добре рішення щодо цього", – сказав Столтенберг.
Він додав, що наразі члени Альянсу хочуть провести перше засідання нової Ради за участю Володимира Зеленського. Новий орган співпраці з Україною отримає назву "Рада Україна-НАТО". Саме в рамках нього і буде розроблений план, щодо якнайшвидшого приєднання України до членів НАТО.
"Ми працюємо над створенням нової Ради Україна–НАТО, в якій Україна буде рівною з союзниками по НАТО і буде консультуватися з питань безпеки, що становлять взаємний інтерес. Наша амбіція полягає в тому, щоб провести перше засідання нової ради у Вільнюсі з президентом Зеленським", – додав генсек НАТО.
Україна прагне приєднатися до Альянсу. Серед 31 країн-членів НАТО вступ України до Альянсу підтримують 20-ть. Процес повинен розпочатися після закінчення війни та завершитись якомога швидше. Саме на це сподіваються депутати Європейського парламенту. Наразі відомо, що Україні не потрібно буде завершувати “план дій щодо членства” для вступу у НАТО.
Раніше Інформатор писав, що аналітики пояснювали, на що Україна може чекати від саміту НАТО у Вільнюсі. Ще повідомляли, що НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ. Відомо, що Україна може отримати від НАТО старі винищувачі F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.