"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На саміті НАТО у Вільнюсі обговорять питання, як наблизити Україну до НАТО
Союзники по НАТО підтримують ідею вступу України до Альянсу, але у майбутньому. Тому на липневому саміті у Вільнюсі це питання підіймати не будуть.
Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції за підсумками дводенної зустрічі міністрів оборони Альянсу у Брюсселі.
"Всі союзники погоджуються з тим, що Україна стане членом НАТО. Ми не будемо обговорювати запрошення на Вільнюському саміті, натомість – як ми будемо просувати Україну ближче до НАТО. Я впевнений в тому, що ми знайдемо добре рішення щодо цього", – сказав Столтенберг.
Він додав, що наразі члени Альянсу хочуть провести перше засідання нової Ради за участю Володимира Зеленського. Новий орган співпраці з Україною отримає назву "Рада Україна-НАТО". Саме в рамках нього і буде розроблений план, щодо якнайшвидшого приєднання України до членів НАТО.
"Ми працюємо над створенням нової Ради Україна–НАТО, в якій Україна буде рівною з союзниками по НАТО і буде консультуватися з питань безпеки, що становлять взаємний інтерес. Наша амбіція полягає в тому, щоб провести перше засідання нової ради у Вільнюсі з президентом Зеленським", – додав генсек НАТО.
Україна прагне приєднатися до Альянсу. Серед 31 країн-членів НАТО вступ України до Альянсу підтримують 20-ть. Процес повинен розпочатися після закінчення війни та завершитись якомога швидше. Саме на це сподіваються депутати Європейського парламенту. Наразі відомо, що Україні не потрібно буде завершувати “план дій щодо членства” для вступу у НАТО.
Раніше Інформатор писав, що аналітики пояснювали, на що Україна може чекати від саміту НАТО у Вільнюсі. Ще повідомляли, що НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ. Відомо, що Україна може отримати від НАТО старі винищувачі F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.