RU
Головна
Життя
13:54, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

На порталі держпослуг "Дія" з'явилася можливість згенерувати міжнародний COVID-сертифікат. Користувачі тепер можуть самі створити такий сертифікат і роздрукувати його без візиту до сімейного лікаря. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Мінцифри . На порталі "Дія" можна самостійно згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про повну вакцинацію, який буде діяти 365 днів. Отримати його можна у кілька кліків: Авторизуватися на порталі "Дія"; Вибрати послугу "Згенерувати COVID-сертифікат"; Підписати "Дія.Підписом", який ви згенерували в додатку "Дія", або будь-яким іншим електронним підписом. "Дія" направляє запит в електронну систему охорони здоров'я і формується сертифікат у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні або іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрану. Як згенерувати міжнародний COVID-19-сертифікат на порталі "Дія" - дивіться у відео Раніше ми повідомляли, що в "Дії" став доступний "жовтий" внутрішній COVID-Сертифікат . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

На порталі "Дія" з'явилися міжнародні COVID-сертифікати: їх можна скачати та роздрукувати

Читать на русском
На порталі "Дія" з'явилися міжнародні COVID-сертифікати: їх можна скачати та роздрукувати

Тепер кожен може самостійно згенерувати сертифікат про вакцинацію без візиту до сімейного лікаря

На порталі держпослуг "Дія" з'явилася можливість згенерувати міжнародний COVID-сертифікат. Користувачі тепер можуть самі створити такий сертифікат і роздрукувати його без візиту до сімейного лікаря.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Мінцифри .

На порталі "Дія" можна самостійно згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про повну вакцинацію, який буде діяти 365 днів. Отримати його можна у кілька кліків:

  • Авторизуватися  на порталі "Дія";
  • Вибрати послугу "Згенерувати COVID-сертифікат";
  • Підписати "Дія.Підписом", який ви згенерували в додатку "Дія", або будь-яким іншим електронним підписом.

"Дія" направляє запит в електронну систему охорони здоров'я і формується сертифікат у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні або іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрану. Як згенерувати міжнародний COVID-19-сертифікат на порталі "Дія" - дивіться у відео

 

 

Раніше ми повідомляли, що в "Дії" став доступний "жовтий" внутрішній COVID-Сертифікат .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.