Головна
Україна
Події
15:35, 5 Червня
Информатор UA

Интро

На Полтавщині чоловік втік з виправної колонії. Але повернувся туди самостійно, побувавши на волі лише 2 дні. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу поліції Полтавської області Інцидент стався 2 червня. Засуджений втік з Машівської виправної колонії у місті Карлівка. Про це одразу повідомили у поліцію, чоловіка почали шукати. Але вже ввечері, 4 червня, засуджений самостійно повернувся до закладу. Слідчі з'ясовують обставини події. За даними видання Суспільне,  втікач – 30-річний громадянин Грузії Норман Джано. Його у січні 2020-го засудили до 6 років позбавлення волі за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть або тяжкі ушкодження.   Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На Полтавщині чоловік самостійно повернувся до виправної колонії, з якої втік 3 дні тому

Читать на русском

Поліція з'ясовує обставини події

Читать на русском
На Полтавщині чоловік самостійно повернувся до виправної колонії, з якої втік 3 дні тому

Поліція з'ясовує обставини події

На Полтавщині чоловік втік з виправної колонії. Але повернувся туди самостійно, побувавши на волі лише 2 дні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу поліції Полтавської області

Інцидент стався 2 червня. Засуджений втік з Машівської виправної колонії у місті Карлівка.

Про це одразу повідомили у поліцію, чоловіка почали шукати. Але вже ввечері, 4 червня, засуджений самостійно повернувся до закладу.

Слідчі з'ясовують обставини події.

За даними видання Суспільне,  втікач – 30-річний громадянин Грузії Норман Джано. Його у січні 2020-го засудили до 6 років позбавлення волі за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть або тяжкі ушкодження.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.