Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
В ЄС наголосили, що процес побудови антикорупційної структури в Україні наразі далекий від завершення
Україна як держава-кандидатка на вступ до Євросоюзу подолала лише чверть марафону боротьби з корупцією. Нашій державі порекомендували тверезо сприймати обсяг задач у питанні протидії корупції. Рішення та дії лишаються за Києвом, ЄС може тільки допомагає порадами.
Про це заявили представники Єврокомісії та зовнішньополітичної служби ЄС, передає "Європейська правда". В ЄС наголосили, що допомагають Україні побудувати антикорупційну структуру "на вимогу українського суспільства". А збереження цих вимог свідчить, що процес далекий від завершення.
"Процес вступу до ЄС схожий на марафон. Часом може здаватися, що траса коротша, що це 10-кілометрівка і фініш близько. Але ні - це 42 кілометри, і вам треба думати на перспективу... У марафоні ми зараз десь на перших 10 кілометрах", - заявив Асьєр Сантільян Лузуріага, керівник відділу, що опікується верховенством права, у представництві ЄС в Україні.
При цьому дипломат ЄС підкреслив, що підготовча робота до вступу в ЄС проведена українською стороною якісно. Це дає змогу надалі проводити роботу швидше.
"Якщо продовжувати спортивну аналогію, то для початку марафону треба також тренування. Тож в останні роки багато ваших зусиль пішли на "тренування", тобто приготування", - пояснив Асьєр Сантільян.
Представник Єврокомісії Вольфганг Нозар додав, що рішення і конкретні дії лишаються за Києвом. ЄС може тільки давати поради.
"Ми можемо допомагати порадами, але реальна робота - за Україною", - наголосив він.
Україна очікує початок переговорів стосовно вступу до Союзу вже 14-15 грудня на саміті ЄС в Брюсселі. Окрім цього на зустрічі мають обговорити ряд інших важливих для України питань.
Зокрема, політики говоритимуть про схвалення довгострокової програми підтримки України на 2024-2027 роки. Йдеться про суму в 50 мільярдів євро. Також обговорять і новий, 12-й пакет санкцій проти рф. Він стосуватиметься оборонної галузі росії, а також її IT-сектора.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.