На Півдні України необхідно посилювати ППО: Ігнат розповів у чому причина

Читать на русском

Ускладниться робота наших авіаційних підрозділів

Читать на русском
На Півдні України необхідно посилювати ППО: Ігнат розповів у чому причина
Противник має можливості укріплюватися на лівому березі

Ускладниться робота наших авіаційних підрозділів

Після звільнення Херсонщини від російських окупантів означає і те, що у сил авіації з’явилася нова територія. Вона потребує додатково захисту. Тому на деокупованих територіях необхідно нарощувати засоби ППО.

Про це на брифінгу заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, протиповітряна оборона це не лише зенітно-ракетні комплекси. Це ціла система.

"Є винищувальна авіація, яка несе бойове чергування і радіотехнічні війська. Додалася чимала ділянка території, яку треба захищати — це звільнені населені пункти Херсонщини та обласний центр. Потрібно посилювати протиповітряну оборону на цьому напрямку. Засоби ППО відповідно до рішень вищого військового керівництва будуть розташовані і на цій території. Також здійснюватиметься авіаційне винищувальне прикриття цієї ділянки", - сказав  Ігнат

Він додав, що ускладниться робота наших авіаційних підрозділів (бойові літаки) та армійської авіації сухопутних військ (гелікоптери). 

"Лінія бойового зіткнення на Південному напрямку стала річка Дніпро. Противник має можливості укріплюватися на лівому березі, рити додаткові інженерні укріплення, бліндажі, посилювати берегову лінію засобами протиповітряної оборони. Це дещо полегшить йому можливість доставлення ракет, сил та засобів сухопутним шляхом і нарощувати їх на тому напрямку. Так само Дніпро, ворогу буде легше виявляти низьколетючі цілі, адже над водою рівна поверхня. Це несе нові виклики по загрозі, але ми теж маємо певний план дій щодо таких сценаріїв, продовжуватиметься авіаційна робота щодо протистояння окупантам на Південному напрямку", - розповів Ігнат. 

Яка зараз ситуація на Півдні Україні

Ситуація в зоні відповідальності в Південнобузькому й Таврійському операційних районах стабільно складна, але підконтрольна Силам оборони. Противник продовжує облаштування оборони на лівому березі Дніпра, намагається створити додаткові рубежі оборони, багаторівневу утримати зайняті рубежі. Продовжує наносити вогневе ураження наших військ та деокупованих населених пунктів вздовж правого берега Дніпра із застосуванням авіації, важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів. В Чорному морі корабельне угруповання ворога налічує 12 бойових кораблів, серед яких нема ракетоносія на чергуванні. Попри на відсутність морського ракетоносія на бойовому чергуванні, загроза з моря реальна, атака дронів – імовірна, артилерійські та інші обстріли у відповідних ділянках цілком можливі і все це разом, — небезпечно. 

Нагадаємо, після поразки у Херсоні, путін поставив нове завдання для наступу. Крім того, у Мелітополь завезли нових мобілізованих росіян

Також Інформатор писав, чому зменшилась кількість ракетних обстрілів і чого чекати від окупантів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.