Головна
Україна
11:12, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Усі колаборанти та зрадники будуть знайдені та покарані. Про затримання ще одного агента рашистів розповіла Служба безпеки України, передає Інформатор. Зрадник займався збором даних про позиції та переміщення ЗСУ, Тероборони, а також функціонування резервних аеродромів та військових полігонів на півдні Одещини. Серед іншого, у своїх доповідях для ворога він зазначав наступне: точні координати обєктів оборони на карті; описи стану обєкту, матеріал, з якого збудований, призначення та використання військовими, прилеглу територію; чисельність особового складу та військової техніки на обєктах та їх переміщення; кількість облаштованих укріплень. Ці дані рашисти використовували для планування підривної діяльності своїх диверсійних груп, а також ракетних ударів. Слідство встановило, що зрадником виявився місцевий, який працював в одному з державних медичних закладів. Своїх прорашистських поглядів він не приховував, хоча й висловлював їх переважно у закритих каналах, які також використовував для звязку з кураторами. Співпрацювати з окупантами йому запропонували після того, як він з власної ініціативи звязався з представниками рашистів. СБУ вже повідомила затриманому про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Поки його тримають під вартою. Затримання зрадника. Джерело - Офіс Генерального прокурора Нагадаємо, що у Харківській область служить військовий з механічним серцем. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

На півдні Одеської області діяв агент рф, що збирав дані для ворожих обстрілів: СБУ зупинила його діяльність

Читать на русском
На півдні Одеської області діяв агент рф, що збирав дані для ворожих обстрілів: СБУ зупинила його діяльність

Зрадник передавав ворогу дані щодо позицій наших військ

Усі колаборанти та зрадники будуть знайдені та покарані.

Про затримання ще одного агента рашистів розповіла Служба безпеки України, – передає Інформатор.

Зрадник займався збором даних про позиції та переміщення ЗСУ, Тероборони, а також функціонування резервних аеродромів та військових полігонів на півдні Одещини. Серед іншого, у своїх доповідях для ворога він зазначав наступне: 

  • точні координати об’єктів оборони на карті;
  • описи стану об’єкту, матеріал, з якого збудований, призначення та використання військовими, прилеглу територію;
  • чисельність особового складу та військової техніки на об’єктах та їх переміщення;
  • кількість облаштованих укріплень.

Ці дані рашисти використовували для планування підривної діяльності своїх диверсійних груп, а також ракетних ударів.

Слідство встановило, що зрадником виявився місцевий, який працював в одному з державних медичних закладів. Своїх прорашистських поглядів він не приховував, хоча й висловлював їх переважно у закритих каналах, які також використовував для зв’язку з кураторами. Співпрацювати з окупантами йому запропонували після того, як він з власної ініціативи зв’язався з представниками рашистів. 

СБУ вже повідомила затриманому про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Поки його тримають під вартою. 

Затримання зрадника. Джерело - Офіс Генерального прокурора


Нагадаємо, що у Харківській область служить військовий з механічним серцем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.