"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
У таксі, окрім водія, була жінка із 3-річною дівчинкою - всі вони загинули на місці події
25 листопада на окружній у Харкові сталася моторошна аварія - фура з причепом, завантаженим щебенем, перевернулася на бік, буквально розчавивши таксі Renault Logan. У салоні легковика знаходився водій та два пасажири - жінка з 3-річною дитиною. Усі вони загинули на місці аварії.
За інформацією поліції, водій фури був п'яний. Він проїхав на "червоний" сигнал світлофора, після чого спочатку зачепив Chevrolet Nubira, який їхав у зустрічному напрямку, а потім зачепив Suzuki СХ-4, — повідомляє Інформатор. Зрештою фура перекинулася на бік - напівпричіп упав на Renault Logan, що знаходився в сусідній смузі. Усі, хто був у салоні легковика, загинули.
Водія Chevrolet та Suzuki доправили до лікарні з травмами - загрози життю немає, але медичної допомоги постраждалі потребують. Водія фури затримали в порядку 208 статті КПК. Йому 41 рік. Медики надали чоловікові допомогу на місці, після чого він вирушив до райвідділу – зараз з ним працюють слідчі.
За фактом аварії відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть постраждалих). Водієві MAN загрожує до 10 років ув'язнення. Ідуть слідчі дії.

Раніше ми писали про серйозну аварію в Києві - там перекинувся рейсовий автобус «Кишинів — Москва». Вісім пасажирів забрала швидка, з них троє — діти.
Також повідомляли про смертельну аварію в Києві — там згоріли Volkswagen і фура. Двоє людей, які були в салоні легковика, загинули. Пішохід, який переходив дорогу на момент події, отримав травми, несумісні з життям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.