На Одещині знайшли тіло 14-річного хлопця, який зник під час купання в морі

Пошуковці підняли тіло підлітка за сім кілометрів від місця зникнення в морі на Лиманщині

пошук у морі
На Одещині знайшли тіло зниклого підлітка

На Одещині 15 серпня правоохоронці виявили в морі тіло 14-річного хлопця, який зник під час купання двома днями раніше. Тіло підняли на берег на відстані приблизно сім кілометрів від місця, де хлопець зник. Причину смерті встановлять судмедексперти. Трагедія сталася попри воєнні обмеження на відвідування узбережжя в цьому районі. 

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області. За даними відомства, увечері 13 серпня до поліції надійшло повідомлення, що під час перебування у воді зник 14-річний хлопець. До пошуків залучили поліцейських, водолазів ДСНС, військовослужбовців Державної прикордонної служби та територіальної оборони.

Сьогодні, 15 серпня, близько 16-ї години пошукова група виявила тіло хлопця у воді, після чого його підняли на берег. Тіло направлять на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

"Правоохоронці вкотре закликають громадян не нехтувати заборонами та правилами безпеки", - йдеться у повідомленні поліції Одещини.
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

У поліції нагадали, що на території Білгород-Дністровського району пляжі закриті для відвідування та купання. Узбережжя в умовах воєнного стану становить підвищену небезпеку, зокрема через мінну загрозу та ризик винесення морем вибухонебезпечних предметів.

Застерегли батьків контролювати дітей біля води

У відомстві окремо звернулися до батьків із проханням постійно контролювати місцеперебування та дозвілля дітей і не дозволяти їм самостійно перебувати біля водойм. Це вже не перший випадок на Одещині, коли діти потрапляють у небезпечну ситуацію в морі без належного нагляду дорослих.

Заборона на купання в Білгород-Дністровському районі та на значній частині узбережжя області діє через ризики воєнного часу, і поліція регулярно нагадує про це після подібних трагедій. Проте купальний сезон і спека знову підштовхують людей, зокрема дітей, заходити у воду в заборонених місцях.

Діти й далі гинуть у водоймах через відсутність нагляду

Раніше Інформатор повідомляв, що у київському Гідропарку потонув 16-річний підліток, який намагався переплисти Венеційську протоку разом із подругою і не впорався з течією. Трагедія сталася в місці, не передбаченому для купання. Дівчина, яка пливла поруч, урятуватися встигла й покликала на допомогу лайфгардів.

Також ми писали, що у Нідерландах в озері потонули двоє українських юнаків, одному з яких не було й 16 років. Обидва випадки, як і трагедія на Одещині, свідчать, що підлітки без досвіду й контролю дорослих регулярно недооцінюють небезпеку відкритої води.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити