Головна
Україна
Події
09:02, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

У великі міста Луганщини росіяни обіцяють узимку поставити обладнання для запуску опалення. Водночас вони кажуть про облаштування пунктів обігріву і вивозять людей. На Старобільщині окупанти посилили рейди, які супроводжуються обшуками, арештами, вилученням речей, які сподобалися.  Про це повідомили у Луганській обласній військовій адміністрації. Як повідомляють місцеві жителі, росіяни забирають електроінструменти, генератори, дрібну та велику техніку, телефони, гроші та коштовності. Можливо, теж відчувають наближення українських військових.    "Необхідно було дочекатися заморозків, щоб пообіцяти доставити з рф для допомоги так званій "лнр" у проходженні зимового періоду обладнання та спробувати запустити опалення. А також спрямувати аварійні бригади, які рушили на Луганщину з різних регіонів росії. Коли вони приїдуть і що будуть робити в промерзлій землі Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька – невдовзі стане відомо", - йдеться у повідомленні. Тим часом в Сєвєродонецьку почали розглядати питання організації мобільних пунктів обігріву. Чекають на опалення з рф та все одно збираються облаштувати намети. А ще – вивозять людей нібито до соціальних установ. Так, за першу половину листопада з вищеназваних міст туди поїхало 111 людей.  Ситуація на фронті  Росіяни зосереджують зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони України. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України упродовж 27 листопада уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також один інший важливий військовий об’єкт ворога. На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли з усього спектру артилерії по районах населених пунктів Макіївка, Невське і Білогорівка. Нагадаємо, окупанти кинули на Бахмут свої найсильніші резерви. Крім того, українські військові постраждали в ДТП у Латвії. Також Інформатор писав, що яких боєприпасів Україні не вистачає більш за все.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На Луганщині росіяни залишили людей без опалення: яка ситуація в області

Читать на русском

У місцевих жителів забирають електроінструменти, генератори, дрібну та велику техніку, телефони, гроші та коштовності

Читать на русском
На Луганщині росіяни залишили людей без опалення: яка ситуація в області
У Сєвєродонецьку рашисти планують облаштувати мобільні пункти обігріву

У місцевих жителів забирають електроінструменти, генератори, дрібну та велику техніку, телефони, гроші та коштовності

У великі міста Луганщини росіяни обіцяють узимку поставити обладнання для запуску опалення. Водночас вони кажуть про облаштування пунктів обігріву і вивозять людей. На Старобільщині окупанти посилили рейди, які супроводжуються обшуками, арештами, вилученням речей, які сподобалися. 

Про це повідомили у Луганській обласній військовій адміністрації. Як повідомляють місцеві жителі, росіяни забирають електроінструменти, генератори, дрібну та велику техніку, телефони, гроші та коштовності. Можливо, теж відчувають наближення українських військових. 

 

"Необхідно було дочекатися заморозків, щоб пообіцяти доставити з рф для допомоги так званій "лнр" у проходженні зимового періоду обладнання та спробувати запустити опалення. А також спрямувати аварійні бригади, які рушили на Луганщину з різних регіонів росії. Коли вони приїдуть і що будуть робити в промерзлій землі Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька – невдовзі стане відомо", - йдеться у повідомленні.

Тим часом в Сєвєродонецьку почали розглядати питання організації мобільних пунктів обігріву. Чекають на опалення з рф та все одно збираються облаштувати намети. А ще – вивозять людей нібито до соціальних установ. Так, за першу половину листопада з вищеназваних міст туди поїхало 111 людей. 

Ситуація на фронті 

Росіяни зосереджують зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони України. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України упродовж 27 листопада уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також один інший важливий військовий об’єкт ворога. На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли з усього спектру артилерії по районах населених пунктів Макіївка, Невське і Білогорівка.

Нагадаємо, окупанти кинули на Бахмут свої найсильніші резерви. Крім того, українські військові постраждали в ДТП у Латвії.

Також Інформатор писав, що яких боєприпасів Україні не вистачає більш за все. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.