"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Dark Disco» — це синтез рейв-естетики, бароко та готики. Основу відео становить танець як головна мова оповіді, а центром кліпу майже повністю є сама Jerry Heil — її пластика, погляд і рух.
Люди вимушені жити на верхніх поверхах
У Рубіжному Луганської області, ворог розміщує особовий склад у житлових кварталах, прикриваючись мирним населенням. Військовослужбовці окупаційних військ розселяються на першому та другому поверхах. Цивільних залишають проживати вище.
Про це йдеться у зведенні Генерального штабу України. Вже вкотре загарбники, аби дискредитувати Сили оборони України, чинять злочинні дії на тимчасово захоплених територіях Херсонської області. Цього разу мінометного обстрілу окупантів зазнали жителі міста Олешки.
9 березня війська рф завдали чергового масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури нашої держави та будинках цивільного населення. Ворог продовжує застосовувати тактику терору, тим самим грубо порушує норми Міжнародного гуманітарного права. Загалом противник здійснив пуск 95 ракет різного базування. 34 ракети знищили наші захисники. Також ворог завдав 31 авіаційного удару, зокрема, використав 8 БПЛА типу "Shahed-136", половину яких збито. Здійснив 65 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Рівень ракетної загрози залишається високим по всій території України.
Авіація Сил оборони завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також удару по зенітно-ракетному комплексу на вогневій позиції. Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 6 районів зосередження особового складу противника, 2 логістичних центри, 3 склади боєприпасів, 6 станцій радіоелектронної боротьби та 2 засоби ППО на вогневій позиції.
Нагадаємо, Зеленський назвав регіони, які найбільше постраждали від ракетних ударів 9 березня. Крім того, у розвідці Литви розповіли, скільки ще росія зможе воювати проти України.
Також Інформатор писав, як проходили перемовини про здачу в полон військових з "Азовсталі".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.