Головна
Україна
Події
08:00, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

Рух легковиків на виїзд через пункт пропуску "Краківець" відновили.Зараз завершуються роботи по облаштуванню павільйону для оформлення пасажирських автобусів. Про це повідомляєз посиланням наДержавну прикордонну службу України. "З 08:00 1 серпня через пункт пропуску "Краківець", що у Львівській області, на виїзд до Польщі відновили пропуск легкових автомобілів. Просимо громадян врахувати інформацію та обирати даний пункт пропуску для перетину кордону", - йдеться у повідомлені. Для перетину кордону легковими авто встановлено шість павільйонів прикордонно-митного контролю. Зараз там завершуються роботи по облаштуванню павільйону для оформлення пасажирських автобусів. Про початок їх пропуску повідомлять додатково. Нагадаємо, з 1 липняв Україні почав діяти візовий режимз росіянами. Крім того, українців,яких незаконно вивезли у рф, на кордоні пропускатимутьбез документів. Такожписав, чи можнавиїхати з України за внутрішнім паспортомабо ID-карткою. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

На кордоні України з Польщею відновили роботу одного з пунктів пропуску

Читать на русском
На кордоні України з Польщею відновили роботу одного з пунктів пропуску

Громадян просять врахувати цю інформацію

Рух легковиків на виїзд через пункт пропуску "Краківець" відновили. Зараз завершуються роботи по облаштуванню павільйону для оформлення пасажирських автобусів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державну прикордонну службу України

"З 08:00 1 серпня через пункт пропуску "Краківець", що у Львівській області, на виїзд до Польщі відновили пропуск легкових автомобілів. Просимо громадян врахувати інформацію та обирати даний пункт пропуску для перетину кордону", - йдеться у повідомлені. 

Для перетину кордону легковими авто встановлено шість павільйонів прикордонно-митного контролю. Зараз там завершуються роботи по облаштуванню павільйону для оформлення пасажирських автобусів. Про початок їх пропуску повідомлять додатково.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами. Крім того, українців, яких незаконно вивезли у рф, на кордоні пропускатимуть без документів.

Також Інформатор писав, чи можна виїхати з України за внутрішнім паспортом або ID-карткою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.