У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У результаті інциденту загинула людина
На кордоні Таджикистану й Киргизстану сталася перестрілка. Сторони звинувачують одна одну в ескалації конфлікту на кордоні.
Про це повідомляє Інформатор із покликанням на Радіо Азаттик.
29 квітня на кордоні між країнами були чутні постріли з озброєння різних калібрів з обох сторін. Перед конфліктом стався інцидент жителями прикордонних районів країн, у результаті чого з кожного боку постраждало кілька людей. Деяких постраждалих госпіталізовано.
За даними прикордонної служби Киргизстану, конфлікт виник через встановлення таджицькою стороною камери відеоспостереження на електричному стовпі на водозаборі «Головний». Своєю чергою таджицькі прикордонники звинуватили опонентів у «спробі незаконного захоплення водорозподільного пункту».
За даними місцевих ЗМІ, таджицькі силовики напали на три прикордонні застави й два пости в Киргизстані. У відповідь киргизькі військові захопили прикордонну заставу Таджикистану «Ходжа А’лло». Сторони стягують додаткові сили.
Також повідомляється, що в результаті конфлікту одна людина загинула.
Нагадаємо, що вранці 27 вересня в Карабасі почалися бойові дії. У ході боїв використовувалися важка артилерія, танки й авіація. Під час збройного конфлікту з Азербайджаном із 27 вересня до 9 листопада Вірменія втратила понад 2,4 тисячі військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти. В Азербайджані в боях загинуло 2,8 тисячі військових. Понад 1,2 тисячі були поранені і проходять лікування в госпіталях. Ще близько сотні вважаються зниклими безвісти.
Конфлікт у Карабасі закінчився підписанням угоди про припинення вогню за посередництва Росії. 9 листопада президент РФ Володимир Путін, президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали спільну заяву про повне припинення військових дій у Нагірному Карабасі.
Перемогу здобув Азербайджан — він отримав контроль над майже половиною території, яку раніше контролювала невизнана Нагірно-Карабаська Республіка. Згідно з домовленостями, азербайджанська і вірменська сторони зупиняються на зайнятих позиціях, а в регіоні будуть розміщені російські миротворці.
Як раніше повідомляв Інформатор, 19 грудня виповниться сороковий день із дня закінчення боїв у Нагірному Карабасі — у Вірменії оголосять триденний траур і проведуть жалобний марш. За даними вірменської сторони, офіційно під час військового конфлікту загинуло 2,5 тисячі вірмен, а пошук тіл загиблих і зниклих безвісти триває.
Міністерство оборони Азербайджану опублікувало список військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у Нагірному Карабасі. Число втрат становить 2 823 військових.