«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Роль зіграла кон'юнктура світового ринку
У Національному банку України повідомили, що посилення курсу гривні до долара у 2021 році відбулося через низку факторів. Роль зіграла кон'юнктура світового ринку.
Про це повідомив заступник глави НБУ Юрій Гелетій на брифінгу, - передає Інформатор .
«Безумовно, це сприятлива кон'юнктура світового ринку для основних товарів українського експорту. Власне, вона є головним драйвером домінування пропозиції валюти у другому півріччі поточного року», - заявив він.
Представник НБУ зазначив, що ціни на український експорт зросли через відновлення світової економіки, введення експортних мит на постачання зернових в окремих країнах і накопичення продовольчих і виробничих запасів в Китаї.
Крім того, показники експорту металургійної продукції та зернових перебувають на історичних максимумах.
«У 2021 року вже зібраний рекордний урожай ранніх зернових, а також очікуються високі показники для інших сільськогосподарських культур», - повідомив Гелетій.
Він додав, що ще одне джерело надходження валюти - експорт IT-послуг, який зріс за 8 місяців 2021 року на 32% до 4,3 млрд доларів.
Нагадаємо, на сьогодні НБУ встановив офіційний курс долара на рівні 26,20 гривні,що на 7 копійок нижче ніж в попередній банківський день.
Також Інформатор писав, що Всесвітній банк виділив Україні 411 млн доларів .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .