На фоні чуток про проблеми з снарядами у ЄС єврочиновники пообіцяли Україні величезну кількість боєприпасів вже цьогоріч

Читать на русском

Ініціативу про снаряди започаткувала Естонія

Читать на русском
Снаряди
ЄС має підписати план постачання боєприпасів для України

Ініціативу про снаряди започаткувала Естонія

У понеділок, 20 березня, міністри закордонних справ країн Європейського союзу планують підписати план постачання боєприпасів для України. Так, ЄС має забезпечити Київ мільйоном снарядів. Про це у Twitter заявив журналіст "Радіо Свободи" Рікард Йозвяк.

"Міністри закордонних справ ЄС мають завтра підписати план постачання боєприпасів для України - з метою забезпечення Києва 1 мільйоном артилерійських снарядів протягом наступних 12 місяців", - йдеться у повідомленні журналіста.

За його словами, цю ініціативу започаткувала Естонія. Журналіст оцінив дипломатичну роботу країни.

У ЄС закінчується сировина для виготовлення боєприпасів для України

Запаси пороху, пластикової вибухівки та тротилу в ЄС зараз доволі обмежені. Вони не були розраховані на швидке поповнення ресурсів іншої країни, яка перебуває в стані активної війни. Швидко збільшити виробництво потрібної сировини також не вийде. Про це повідомляє видання Financial Times.

Фактично, ЄС поставив військовій промисловості конкретне замовлення з потрібними Україні обсягами боєприпасів. Проте, виконати його достатньо швидко не вийде – запасів потрібної сировини мало, а її виробництво не покриває використання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.