«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Це наймасовіше вбивство дельфінів з 1940 року
У неділю, 12 вересня, на Фарерських островах влаштували масове полювання на атлантичних білобоких дельфінів. У результаті цього полювання вбили 1 428 дельфінів.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на природоохоронну організацію Sea Shepherd.
Мисливці за допомогою швидкісних катерів і гідроциклів за кілька годин загнали велику зграю дельфінів на мілководдя біля пляжу в селі Скалафьордур. На Фарерських островах традиційно дозволений китобійний промисел, проте за даними Sea Shepherd це було найбільше полювання на дельфінів з 1940 року, коли мисливці вбили 1 200 звичайних гринд, або чорних дельфінів. У Sea Shepherd допускають, що полювання 12 вересня стало найбільшим вбивством китоподібних, коли-небудь зареєстрованим у світі
На Фарерських островах у полюванні на китів, яке називається гріндадрап, можуть брати участь представники місцевих громад. Однак за словами Sea Shepherd, яка з 1980-х виступає за її заборону, зазначила, що нинішнє полювання було нелегальне. Організатори полювання в цьому регіоні не знали, що 12 вересня пройде полювання. Місцевий дозвільний не давав дозволу на проведення полювання. Також Sea Shepherd стверджує, що багато учасників цього полювання не мали ліцензій. Такі ліцензії видають людям на Фарерських островах після проходження навчання, як швидко вбивати дельфінів.
Hello @DailyMailUK have you noticed that the Faroese killed an entire pod of 1428 dolphins yesterday . That’s news . Report it . Please RT pic.twitter.com/WA8c1oqbmr
— Chris Packham (@ChrisGPackham) September 13, 2021
Численні фото та відео показують, що поранені тварини, які викинулися на берег, залишалися живі і ворушилися. Також кадри демонструють, що деякі дельфіни отримали поранення від гребних гвинтів моторних човнів, через що повільно й болісно вмирали. Зазвичай м'ясо китів і дельфінів, убитих під час гріндадрапу, ділять між учасниками полювання, а решту віддають місцевим жителям. Але в цей раз м'яса виявилося так багато, що його стали пропонувати жителям інших територій у надії, що його не доведеться викидати. Китобійний промисел на Фарерських островах розвинений з IX століття. Жителі архіпелагу вважають м'ясо китів і дельфінів важливою частиною свого раціону, а полювання на них — частиною культури.
УВАГА! ВІДЕО 18+
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.