Окрему роль у відео зіграла гуцулка - учасниця легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» Маківничук Анна Василівна, завдяки їй створився символічний зв’язок між класикою українського кіно та сучасною музичною інтерпретацією народної спадщини та між різними поколіннями.
Зараз він перебуває на гауптвахті
У Маріуполі (Донецька область) офіцер розвідки душив і бив свою підлеглу. Йому не сподобалося її поведінка.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру з військової та оборонної сфери об'єднаних сил.
В одній із військових частин Маріуполя офіцер розвідки, роздратований поведінкою підлеглої, схопив і душив за шию свою підлеглу, а також бив її по обличчю та голові. Постраждала обіймала посаду старшого матроса. Офіцеру розвідки повідомили про підозру за ч. 4 ст. 426-1 (перевищення військовою посадовою владою або службовими повноваженнями) Кримінального кодексу України.
Суд за клопотанням прокуратури обрав офіцеру безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою на гауптвахті терміном на 60 діб.
Нагадаємо, майор ЗСУ застрелив солдата за фото українських позицій у Instagram Крім того, на Донбасі під час чергування загинув ще один солдат-контрактник. Його знайшли із простреленою головою.
Також Інформатор писав, що у Рівному п'яний водій на Audi на смерть збив військового та втік. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .