Головна
Шоу-біз
Культура
17:42, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У середу, 1 грудня, у лондонському аукціонному будинку MacDougall's відбулися чергові торги. Головним лотом аукціону став портрет російської імператриці Катерини II, створений Дмитром Левицьким та написаний нею лист про користь вакцинації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacDougall's. За даними аукціонного будинку, картину продали за 951 тисячу фунтів стерлінгів $1,26 мільйона доларів. Оцінна вартість картини перед торгами становила від 800 тисяч до 1,2 мільйона фунтів. В аукціонному будинку вирішили не розкривати ім'я покупця цього лоту. Раніше ця картина та лист перебували в приватній колекції в Росії.       Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от MacDougall's Auction House (@macdougallsauction) Лист Катерини II, написаний під час подорожі до Криму, датується 20 квітня 1787 року та адресований графу Петру Румянцеву. У цьому листі Катерина вказує на необхідність організації вакцинації від чорної віспи на державному рівні, оскільки без неї мешканцям країни загрожує «велика шкода особливо в простому народі». До речі, Катерина II першою в Росії щепилась від віспи. Це сталося в жовтні 1768 року, у самий розпал епідемії хвороби в Європі. Вона прищепилася методом варіоляції — пацієнтові робили кілька розрізів на руці та вводили віспований матеріал від хворого. Раніше ми повідомляли, що в Парижі за 13 млн. доларів продали науковий документ із підписом Ейнштейна. Також писали, що українські артилеристи віддали премію за перемогу в змаганнях на лікування дитини з раком. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На аукціоні продали портрет Катерини ІІ з її листом про користь вакцинації

Читать на русском

Лот продали майже за 1 мільйон фунтів

Читать на русском
На аукціоні продали портрет Катерини ІІ з її листом про користь вакцинації

Лот продали майже за 1 мільйон фунтів

У середу, 1 грудня, у лондонському аукціонному будинку MacDougall's відбулися чергові торги. Головним лотом аукціону став портрет російської імператриці Катерини II, створений Дмитром Левицьким та написаний нею лист про користь вакцинації.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacDougall's.

За даними аукціонного будинку, картину продали за 951 тисячу фунтів стерлінгів $1,26 мільйона доларів. Оцінна вартість картини перед торгами становила від 800 тисяч до 1,2 мільйона фунтів. В аукціонному будинку вирішили не розкривати ім'я покупця цього лоту. Раніше ця картина та лист перебували в приватній колекції в Росії.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MacDougall's Auction House (@macdougallsauction)

Лист Катерини II, написаний під час подорожі до Криму, датується 20 квітня 1787 року та адресований графу Петру Румянцеву. У цьому листі Катерина вказує на необхідність організації вакцинації від чорної віспи на державному рівні, оскільки без неї мешканцям країни загрожує «велика шкода особливо в простому народі». До речі, Катерина II першою в Росії щепилась від віспи. Це сталося в жовтні 1768 року, у самий розпал епідемії хвороби в Європі. Вона прищепилася методом варіоляції — пацієнтові робили кілька розрізів на руці та вводили віспований матеріал від хворого.

Раніше ми повідомляли, що в Парижі за 13 млн. доларів продали науковий документ із підписом Ейнштейна.

Також писали, що українські артилеристи віддали премію за перемогу в змаганнях на лікування дитини з раком.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.