«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
Для MONATIK ця робота має особливе значення — адже саме з брейкінгу, як частини стрит-культури, розпочався його творчий шлях. Саме тому ця робота — його особиста мотивація рухати українську молодь вперед.
Затримання працівників ЗМІ відбуваються в різних регіонах країни
Сьогодні, 31 січня, в різних містах Росії затримали щонайменше 82 журналістів, які висвітлювали акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального. Серед затриманих - працівники "Ехо Москви", "Радіо Свобода" і "РБК-Росія".
Про це повідомила прес-служба Профспілки журналістів і працівників ЗМІ,- передає Інформатор .
Багатьох затримували, незважаючи на те, що в них були прес-карти і жилети з написом "Преса". За даними профспілки, в Москві затримали 21 журналіста, а в Санкт-Петербурзі - 10. Також затримання пройшли в Бєлгороді, Якутську, Самарі та інших десятках міст.
"Затримання почалися з Далекого Сходу: в Хабаровську були затримані два кореспонденти RusNews Олександра Теплякова і Данило Куликов, журналіст "Нової газети" Роман Лазуков. У Владивостоку була затримана кореспондентка Sota.Vision і член ПЖ Катерина Іщенко. Її затримали незважаючи на наявність прес-карти , доставили до відділку поліції №4 і протримали там 7 годин. Тільки після цього Іщенко відпустили без протоколу і вибачилися", - розповіла прес-служба.
За день до протестів, 30 січня, поліція приходила за місцем проживання до репортерів, яких вже помітили на попередній акції 23 січня. Їх попереджали про "неприпустимість відвідування мітингу". За пости про демонстрації їм також погрожували відповідальністю за заклик народу до масових заворушень. Одні з них - журналіст "Дощу" Володимир Роменський і редактор "Медіазони" Сергій Смирнов.
Нагадаємо, днем в Росії на акціях на підтримку Навального вже затримали понад 2 тисячі осіб.Далі ця кількість зросла до більш 3 тисяч. На демонстрації в Санкт-Петербурзі затримали також репера Оксімірона .