У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
МЗС закликав світову спільноту посилити санкційний тиск на РФ
Міністерство закордонних справ України закликає міжнародне співтовариство до посилення міжнародного тиску та режиму санкцій проти Росії для примусу її до припинення агресії проти Грузії та України і деокупації їхніх суверенних територій.
Про це йдеться в заяві МЗС України,передає Інформатор .
У МЗС засуджують розв'язану 7 серпня 2008 збройну агресію Російської Федерації проти Грузії,а також незаконну окупацію суверенних територій Грузії - Абхазії та Цхінвальського регіону / Південної Осетії.
" "Бордеризация", що нині триває, окупованих грузинських територій, системні затримання та викрадення громадян Грузії на лінії окупації, обмеження їх фундаментальних прав та свобод, надзвичайно складна гуманітарна і ситуація з безпекою - ось основні "здобутки" дванадцятирічної окупації Російською Федерацією Абхазії та Цхінвальського регіону / Південної Осетії , Грузії ", - наголошується у заяві.
У відомстві наголосили, що Україна послідовно підтримує суверенітет та територіальну цілісність Грузії в її міжнародно визнаних кордонах, а також закликає Російську Федерацію припинити збройну агресію проти Грузії, вивести російські війська з її окупованих територій та дозволити безперешкодний доступ міжнародним правозахисним та моніторинговим організаціям.
Крім того, МЗС України висловило протест через візит Путіна до окупованого Криму.