МЗС України почне видавати електронні візи громадянам ще трьох країн

МЗС України почне видавати електронні візи громадянам ще трьох країн

МЗС України почне видавати електронні візи громадянам ще трьох країн

З 14 серпня Міністерство закордонних справ України почне видавати електронні візи громадянам Індії, Південної Африки та Філіппін.

Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на сайті МЗС .

"Українська е-віза видається громадянам цих країн для поїздок до нашої країни з діловою, приватної, туристичною метою, для лікування, діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам іноземних ЗМІ", - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що для оформлення електронної візи необхідно:

  • зареєструватися на веб-платформі МЗС (доступ відкривається з 14 серпня),
  • в режимі он-лайн заповнити анкету, завантажити фотографію та скан-копії документів (паспорт, запрошення і т.п.), оплатити банківською карткою консульський збір,
  • отримати готову е-візу на електронну пошту ,
  • для в'їзду до України потрібно роздрукувати отриману е-візу.

Нагадаємо, для громадян зазначених держав також залишається в силі стандартний порядок оформлення українських віз в закордонних дипломатичних установах України.

Головна Актуально Україна на часі Youtube