Головна
COVID-19
15:07, 20 Квітня
Информатор UA

Интро

Міністерство охорони здоров'я через війну росії проти України відмовилося від закупівлі COVID-вакцин. Незважаючи на це, вакцинація в країні триває. Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Інформатор. "Ми зараз взагалі не закуповуємо. Все, що було поставлено, оплачено, далі ми зупинили закупівлю вакцини від COVID-19. Сьогодні важко сказати, добре це, чи погано, але це просто відповідь на ту ситуацію, яка склалася у сфері охорони здоров'я через повномасштабне вторгнення РФ", - повідомив Ляшко. За його словами, МОЗ направить зусилля на постачання турнікетів, кровоспинних, хірургічних матеріалів, купівлю операційних столів, кардіографів, УЗД-апаратів, наркозно-дихальних апаратів – все те, що сьогодні потрібно в операційних і травматологам. "Наприклад, для боротьби з COVID-19 було закуплено багато апаратів ШВЛ, але сьогодні ШВЛ теж потрібні, але просять уже автоматизовані ШВЛ іншого, експортного класу, щоби зменшити залучення реаніматологів", - сказав Ляшко. Він наголосив, що вакцинація від коронавірусу триває. Зокрема, за березень було провакциновано 350 тисяч людей, у квітні було приблизно 90 тисяч вакцинацій. Нагадаємо, українці можуть отримати щеплення від коронавірусу за кордоном. Крім того, у п'яти областях України відновлять роботу мобільні бригади із вакцинації від COVID-19. Також Інформатор писав, що робити, якщо в «Дії» не підтягується міжнародний COVID-сертифікат. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу

Читать на русском

Всім, хто має можливість вакцинуватися, і хто знаходиться в умовно безпечних місцях, потрібно зробити щеплення

Читать на русском
МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу

Всім, хто має можливість вакцинуватися, і хто знаходиться в умовно безпечних місцях, потрібно зробити щеплення

Міністерство охорони здоров'я через війну росії проти України відмовилося від закупівлі COVID-вакцин. Незважаючи на це, вакцинація в країні триває.

Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Інформатор.

"Ми зараз взагалі не закуповуємо. Все, що було поставлено, оплачено, далі ми зупинили закупівлю вакцини від COVID-19. Сьогодні важко сказати, добре це, чи погано, але це просто відповідь на ту ситуацію, яка склалася у сфері охорони здоров'я через повномасштабне вторгнення РФ", - повідомив Ляшко.

За його словами, МОЗ направить зусилля на постачання турнікетів, кровоспинних, хірургічних матеріалів, купівлю операційних столів, кардіографів, УЗД-апаратів, наркозно-дихальних апаратів – все те, що сьогодні потрібно в операційних і травматологам.

"Наприклад, для боротьби з COVID-19 було закуплено багато апаратів ШВЛ, але сьогодні ШВЛ теж потрібні, але просять уже автоматизовані ШВЛ іншого, експортного класу, щоби зменшити залучення реаніматологів", - сказав Ляшко.

Він наголосив, що вакцинація від коронавірусу триває. Зокрема, за березень було провакциновано 350 тисяч людей, у квітні було приблизно 90 тисяч вакцинацій.

Нагадаємо, українці можуть отримати щеплення від коронавірусу за кордоном. Крім того, у п'яти областях України відновлять роботу мобільні бригади із вакцинації від COVID-19.

Також Інформатор писав, що робити, якщо в «Дії» не підтягується міжнародний COVID-сертифікат.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.