Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Під час флешмобу за допомогою фізичних вправ киянам вдалось зібрати 9 тисяч гривень
У столиці України наші колеги провели досить незвичайний флешмоб для збору коштів на допомогу ЗСУ. Киянам запропонували присідати у справжньому бронежилеті, за кожне присідання журналісти відраховували по 10 грн, які потім задонатили нашим воїнам.
Відео показали журналісти "Украина Сейчас" у неділю, 13 серпня. Усього за допомогою фізичних вправ вдалось зібрати 9 тисяч гривень.
"Журналісти "Украина Сейчас" разом з мешканцями столиці збирали донати на ЗСУ, де 1 присідання = 10 грн", - йдеться в публікації.
У флешмобі кияни мали можливість перевірити себе на міцність та поприсідати в справжньому бронежилеті. Максимальну кількість присідань зробив молодий чоловік, його фізична підготовка допомогла йому заробити 3,5 тисячі гривень для ЗСУ.
"Моя поясниця вже матюкається", - коментувала вправи одна з учасниць флешмобу.
Журналісти одразу після виконання відправляли гроші у фонд "Повернись живим" через мобільний додаток банку. Серед учасників були максимально різні мешканці: від чоловіка у костюмі ведмедя до молодят.
За перші шість місяців 2023 року на рахунки трьох найбільших благодійних фондів України надійшло 8,4 мільярда гривень. Основну частину донатів за перше півріччя зібрала платформа United24 - 5,54 мільярда гривень або 66% від загального обсягу.
Крім цього, українські фонди зібрали близько 134 млн доларів у криптовалютах на гуманітарку, тоді як військові кампанії задонатили 91 млн доларів. Загалом березень 2022 року був найпліднішим місяцем для збору пожертвувань. Тоді повномасштабне вторгнення тільки нещодавно розпочалося, а глобальна підтримка Україні у відбитті російської агресії була найсильнішою.
Також Інформатор повідомляв, чи торкнуться зміни податкового закону тих коштів, які люди збирають для допомоги Збройним силам України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.