Молодіжний чемпіонат світу з хокею: результати матчів другого ігрового дня

Груповий етап турніру проходить із 26 грудня по 1 січня.

Збірна Фінляндії розгромила команду Австрії Переможець поєдинку Німеччина – Чехія визначився лише у овертаймі.

У Канаді відбувається молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). Свої поєдинки провели команди у групах А та В. Про перебіг подій у матчах чемпіонату світу U-20 повідомляє Інформатор, з посиланням на IIHF .

У матчі групи А зійшлися збірні Австрії та Фінляндії. Перед поєдинком явним фаворитом вважалася збірна Фінляндії, і цей статус цілковито виправдала команда. Вже на 4-й хвилині Койвунен відкрив рахунок, а наприкінці першого періоду Хеленіус закріпив успіх фінської збірної. Австрійці закинули лише за рахунок 0:3, на 26-й хвилині реалізувавши чисельну перевагу. Як виявилося, шайба Урбанека виявилася для австрійців єдиною у цьому поєдинку. Фіни закинули ще чотири шайби і здобули впевнену перемогу з рахунком 7:1.

Другий поєдинок групи А пройшов у більш напруженій боротьбі. Після безгольового першого періоду збірні Німеччини та Чехії обмінялися покинутими шайбами ​​у другій двадцятихвилинці. Бланк вивів уперед збірну Німеччини на 25-й хвилині, а через одинадцять хвилин Мишак рахунок зрівняв. Без покинутих шайб пройшов і третій період. Ну а перемогу збірної Німеччини на другій хвилині овертайму приніс той самий Бланк.

У групі "В" свій перший поєдинок на турнірі провела збірна Швейцарії. Свою першу шайбу у матчі зі збірною Росії швейцарці закинули на 19-й хвилині, коли вже горіли 0:3. Команди ще обмінялися шайбами ​​в третьому періоді, але перевага в рахунку, зароблена росіянами на початку поєдинку, дозволила команді здобути перемогу.

У другому поєдинку групи В зустрілися збірні Швеції та Словаччини. Поєдинок для збірної Швеції склався непросто. За підсумками матчу словаки практично вдвічі перекидали суперника. От тільки пробити голкіпера збірної Швеції так і не змогли. А шведи, закинувши по шайбі в кожному періоді, здобули свою другу перемогу на МЧМ U-20.

• Австрія U-20 – Фінляндія U-20 1:7 (0:2, 1:2, 0:3);
  • Росія U-20 – Швейцарія U-20 4:2 (3:1, 0:0, 1:1);
  • Німеччина U-20 – Чехія U-20 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0);
  • Швеція U-20 – Словаччина U-20 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .