Молодіжний чемпіонат світу з хокею: Канада зіграла з Австрією, збірна США зазнала технічної поразки

У хід турніру втрутився коронавірус.

У складі збірної США у двох гравців тести на коронавірус дали позитивний результат. Тепер під питанням подальша участь команди у молодіжному чемпіонаті світу.

У Канаді відбувається молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). Про перебіг подій у матчах чемпіонату світу U-20 повідомляє Інформатор із посиланням на IIHF.

У матчі групи А один із фаворитів турніру збірна Канади зустрілася зі збірною Австрії. Канадці відкрили рахунок на 6-й хвилині, а на кінець першого періоду вели вже 5:0. У другій двадцятихвилинці команди обмінялися покинутими шайбами. Третій період знову порадував уболівальників великою кількістю голів. Канадці за перші 7 хвилин відвантажили у ворота суперника ще п'ять шайб, а потім щедро дозволили відзначитися австрійцям. У результаті розгромна перемога Канади та друга велика поразка австрійців.

Ще один поєдинок мав відбутися у групі В. Проте напередодні поєдинку зі швейцарцями у складі збірної США тести двох гравців на коронавірус дали позитивний результат. Команді заборонили виходити на майданчик та зарахували технічну поразку. Також під питанням як наступний матч збірної США проти Швеції, так і подальшу участь команди у турнірі.

• Австрія U-20 - Канада U-20 2:11 (0:5, 1:1, 1:5);
  • Швейцарія U-20 – США U-20 1:0 (технічна поразка).

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.