Молодіжні збірні США і Канади знищили своїх суперників

Канада встановила національний рекорд за кількістю шайб за один період.

Збірна США завдала по воротах австрійців 73 кидки, одинадцять з яких досягли мети. Канадцям же для 16 голів у ворота Німеччини знадобилося 44 спроби.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

В Едмонтоні (Канада) триває молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). Свої матчі провели команди в групах А і В.

У поєдинку групи А зустрілися збірні Німеччини та Канади. Канадці відкрили рахунок на другій хвилині поєдинку, а через 6 хвилин Мерсер провів другу шайбу. Збірна Німеччини скоротила різницю в рахунку - відзначився Петерка. До кінця періоду збірна Канади закинула ще двічі. Спершу Томасіна, а потім і Кребс зробили рахунок 4: 1, причому Кребс закинув практично з сиреною.

У другому періоді хокеїсти збірної Канади закинули у ворота суперників 7 шайб, встановивши національний рекорд за кількістю голів за один період. У третій двадцятихвилинці господарі турніру відзначилися ще п'ять разів, дозволивши збірній Німеччини закинути другу шайбу за 18 секунд до кінця поєдинку.

У матчі групи В молодіжна збірна Австрії грала з однолітками з США. І в цьому матчі боротьби не вийшло. У першому періоді американці закинули одну шайбу (відзначився Хеллесон), хоча завдали по воротах суперника 22 кидка. Все стало на свої місця у другій двадцятихвилинці, коли збірна США провела 6 шайб. Третій період став чистою формальністю, але і в ньому американці відзначилися ще 4 рази, так і не дозволивши збірній Австрії закинути хоч одну шайбу.

• Німеччина U-20 - Канада U-20 2:16 (1: 4, 0: 7, 1: 5);
  • США U-20 - Австрія U-20 11: 0 (1: 0, 6: 0, 4: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,а також про поєдинки Української хокейної ліги .