Молодіжна збірна України провела контрольний матч зі збірною Данії

Поєдинок пройшов у турецькому місті Белек

Збірна України
Тренування молодіжної збірної України (Фото: УАФ)

Збірна України U-21 готується до виступів на молодіжному чемпіонаті Європи. У Туреччині підопічні Руслана Ротаня зіграли товариський матч з молодіжною збірною Данії. Українці вирвали перемогу на останніх секундах.

У п’ятницю, 24 березня, молодіжна збірна України у рамках підготовки до Євро-2023 провела контрольний поєдинок. Суперником українців стали однолітки із Данії.

Склади команд

Україна U-21: Фесюн, Роман, Дідик, Боль, Драмбаєв, Желізко, Очеретько, Рубчинський, Брагару, Назаренко, Кухаревич.
Запасні: Батагов, Біловар, Бражко, Вівчаренко, В’юнник, Кащук, Криськів, Лях, Михайленко, Нещерет, Сікан, Таловєров, Хлань.

Данія U-21: Йоргенсен, Адельгор, Гей, Єнсен, Гааєї, Клем, Фрауло, К’єргор, Квістгорден, Фагір, Гансен.
Запасні: Аєгідіус, Бірет, Буш, Крузе, Груббе, Корсбо, Лінд, Нільсен, К. Гансен, Чуквуані.

Перебіг поєдинку

На перших хвилинах матчу команди провели обмін атаками. Фесюн надійно прикрив ближній кут і забрав м’яч після удару гравця збірної Данії. Удар Романа був небезпечнішим, але надійно зіграв воротар суперника. На 18-й хвилині Фесюн потягнув удар Фагіра, спрямований під поперечину. На 21-й хвилині Україна провела контратаку. Назаренко вийшов сам на сам і пробив у стійку. Втім вже через хвилину збірна України відкрила рахунок. Брагару обвідним ударом надіслав м’яч у праву дев’ятку воріт збірної Данії.

Після голу збірна України відійшла на свою половину поля. Данія намагалась розхитати оборону української команди використовуючи всю ширину поля. Україна для контратакуючи дій також намагалась задіяти фланги. Гравці збірної Данії частіше били по воротах, але більшість ударів проходила повз ціль. На 40-й хвилині обрізка Драмбаєва призвела до фолу Дідика і пенальті у ворота збірної України. Фагір з одинадцятиметрової позначки цілив у правий верхній кут, але влучив у хрестовину.

Данія відігралась на другій хвилині другого тайму. Квістгорден замкнув простріл з правого флангу ударом у вільний кут. Збірна Данії мала невелику перевагу у контролі над м’ячем, але в цілому на полі йшла рівна боротьба. Моментів майже не було. Втім на 67-й хвилини Україна знову вийшла вперед. Очеретько дальнім ударом вразив правий кут воріт збірної Данії. На 84-й хвилині арбітр призначив у ворота збірної України ще один пенальті. К’єргор пробив низом у правий кут, Фесюн зреагував, але до м’яча не дотягнувся. Україна вирвала перемогу у компенсований час. Голкіпер відбив удар В’юнника, а Сікан добив у порожні ворота.

•  Україна U-21 — Данія U-21 3:2 (Брагару, 22, Очеретько, 67, Сікан, 90+4 – Квістгорден, 47, К’єргор, 85 (з пенальті)).

Нагадаємо, що збірна України U-21 влітку зіграє у фінальній частині молодіжного Євро-2023. Суперниками української команди на груповому етапі стануть молодіжні збірні Румунії, Іспанії та Хорватії.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу Італія - Англія. Також ми повідомляли про результати поєдинків кваліфікації Євро-2024.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут