Головна
Фоторепортаж
12:18, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

У Києві під стінами Верховної Ради триває мітинг фізичних осіб-підприємців. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на власного кореспондента, який працює на місці подій. На момент початку пленарного засідання о 10:30 ситуація під Радою була контрольованою, проте ближче до 11:00 мітингувальники вирішили перекрити вулицю Грушевського, на якій і розташована будівля Верховної Ради України. Станом на 12:00 рух вулицею заблокований протестувальниками. Поліція намагається відтіснити мітингувальників із проїжджої частини. Між правоохоронцями та учасниками акції почалися сутички. Це вже не перший мітинг ФОП. Підприємці вимагають скасувати використання касових апаратів єдинниками. Закон набув чинності з 1 січня поточного року. Інформатор уже писав, що змінилося для ФОПів України у 2022 році. У цій ситуації ніхто не пішов на жодні поступки і навряд чи вже піде. Касовий апарат це облік, це не про оподаткування, фактично утримання касового апарату, не програмного, а фізичного це не 100 тисяч грн на рік. Але ж ви розумієте, що ФОП конкурує, де його верхню ціну обмежує платоспроможний попит населення. Він би й хотів поставити більше, але не може. Крім цього, разом із ФОП мітингують нелегальні ФОП, які взагалі нічого не платять і чудово почуваються. Тобто завдання уряду не лише поставити ФОПівРРО, а завдання держави забезпечити їхню роботу так, щоб поряд не було тіньовиків, - коментує ситуацію економічний експерт Олег Пендзін. Раніше Інформатор повідомляв, що 25 січня у Києві мітинг ФОПів переріс у сутички з поліцією та штурм Ради: були постраждалі та затримані Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Мітинг ФОПів у Києві: протестувальники перекрили дороги, розпочалися сутички з поліцією

Читать на русском
Мітинг ФОПів у Києві: протестувальники перекрили дороги, розпочалися сутички з поліцією

Заблоковано вулицю Грушевського

У Києві під стінами Верховної Ради триває мітинг фізичних осіб-підприємців. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на власного кореспондента, який працює на місці подій.

На момент початку пленарного засідання о 10:30 ситуація під Радою була контрольованою, проте ближче до 11:00 мітингувальники вирішили перекрити вулицю Грушевського, на якій і розташована будівля Верховної Ради України. Станом на 12:00 рух вулицею заблокований протестувальниками. Поліція намагається відтіснити мітингувальників із проїжджої частини. Між правоохоронцями та учасниками акції почалися сутички.

 

Це вже не перший мітинг ФОП. Підприємці вимагають скасувати використання касових апаратів єдинниками. Закон набув чинності з 1 січня поточного року. Інформатор уже писав, що змінилося для ФОПів України у 2022 році.

«У цій ситуації ніхто не пішов на жодні поступки і навряд чи вже піде. Касовий апарат – це облік, це не про оподаткування, фактично утримання касового апарату, не програмного, а фізичного – це не 100 тисяч грн на рік. Але ж ви розумієте, що ФОП конкурує, де його верхню ціну обмежує платоспроможний попит населення. Він би й хотів поставити більше, але не може. Крім цього, разом із ФОП мітингують нелегальні ФОП, які взагалі нічого не платять і чудово почуваються. Тобто завдання уряду не лише поставити ФОПів РРО, а завдання держави забезпечити їхню роботу так, щоб поряд не було тіньовиків», - коментує ситуацію економічний експерт Олег Пендзін.

Раніше Інформатор повідомляв, що 25 січня у Києві мітинг ФОПів переріс у сутички з поліцією та штурм Ради: були постраждалі та затримані

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.