«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
В місті окупанти влаштували показові ремонти для росзмі
В окупованому Сєвєродонецьку залишається важка гуманітарна ситуація. В жителів немає ні води, ні тепла, ні газу. Рашисти довели місто до занедбаного та покинутого стану. Також в місті збільшується кількість російських військових. Про це повідомив голова Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.
"Світла, газу, тепла, звісно, немає. Світло є епізодично на деяких вулицях, в деяких будинках. Те саме стосуєпться води, яка подається лише в стару частину міста до 1-2 поверхів. І то це декілька десятків будинків, не більше. Центральна каналізація не працює. Тепла немає, бо обидві котельні були зруйновані під час штурму міста окупантами", - розповів Стрюк.
За його словами, що стосується продуктів, то росіяни завозять гуманітарну допомогу в місто, але в досить малих кількостях. Також окупанти затягують з цим та часто переносять видачі. З продуктами в місті досить складно. В грудні в Сєвєродонецьку з’явилися ремонтники, які точково провели ревізію дахів та систем опалення. Це все - показові заходи, організовані під кінець бюджетного періоду.
"Видимість робіт здійснюється. В грудні з'явилися бригади будівельників, різко почали якісь роботи проводити - десь дах ремонтувати, десь робити ревізію ремонту систем опалення. Кінець року, треба терміново показати активну діяльність. Бо це робиться не по всьому місту, а десь на одному об'єкті. Зразу це демонструють в Telegram-каналах", - каже Стрюк.
Ворог продовжує зазнавати втрат. В результаті вогневого ураження районів зосередження окупантів у районах міст Бердянськ, Токмак, Мелітополь, Енергодар, Дніпрорудне, Пологи та Василівка Запорізької області, поранені близько 240 рашистів. Знищено 3 склади боєприпасів і близько 20 одиниць військової техніки різних типів. Розгорнутий на базі "Токмацького протитуберкульозного диспансеру" шпиталь повністю заповнений пораненими військовими.
За минулу добу українські військові відбили атаки російських окупантів в районах Білогорівки на Луганщині та Кліщіївки і Мар’їнки Донецької області. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 8 пунктів управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 склади боєприпасів загарбників.
Нагадаємо, росія не відмовиться від своїх максималістських цілей в Україні. Крім того, Зеленський розповів про форму російського терору, якій доведеться протидіяти роками.
Також Інформатор писав, з чиєї вини на території Молдови впала ракета.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.