Головна
Україна
Політика
23:08, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський підписав укази про відзначення посмертно державними нагородами поліцейських, чиї життя були забрані вчора на Херсонщині російськими мінами. За його словами, це форма російського терору, якій доведеться протидіяти роками.  Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні 8 грудня.  "Вони робили все для безпеки українців. Уже повертаючись після виконання одного із завдань – коли вилучили зброю та боєприпаси зі схрону окупантів, яких було залишено багато на Херсонщині, – поліцейські потрапили у мінну пастку", - розповів Зеленський.  "І це та форма російського терору, якій доведеться ще роками протидіяти. Терористи свідомо намагаються залишити після себе якнайбільше смертельних пасток. Закопаних «фугасів», розтяжок, замінованих будівель, машин та інфраструктури", - додав президент.  Зеленський також висловив упевненість, що серед пунктів обвинувачення проти росії за агресію – саме мінний терор. "Який навіть ще жорстокіший та підліший, ніж ракетний, бо немає такої протимінної системи, яка могла б знищити хоча б частину загрози, як це робить наша ППО", - наголосив глава держави.      Окупанти перед своєю втечею замінували територію Херсонської області 13 листопада перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін повідомив, що автомобіль "Укрзалізниці" із 6 фахівцями підірвався на міні на звільненій території Херсонщини. Усі лишилися живі. 12 листопада поліцейський сапер дістав поранення під час розмінування однієї з адміністративних будівель Херсона. Нагадаємо, на Херсонщині буде забезпечено стабілізацію та відновлення правопорядку у 226 населених пунктах. Це понад 100 тисяч місцевих жителів станом на цей час. Російська армія лишила по собі такі ж звірства, як і в інших регіонах.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Зеленський розповів про форму російського терору, якій доведеться протидіяти роками

Читать на русском

Цей терор навіть ще жорстокіший та підліший, ніж ракетний

Читать на русском
Зеленський розповів про форму російського терору, якій доведеться протидіяти роками
Володимир Зеленський

Цей терор навіть ще жорстокіший та підліший, ніж ракетний

Президент Володимир Зеленський підписав укази про відзначення посмертно державними нагородами поліцейських, чиї життя були забрані вчора на Херсонщині російськими мінами. За його словами, це форма російського терору, якій доведеться протидіяти роками. 

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні 8 грудня. 

"Вони робили все для безпеки українців. Уже повертаючись після виконання одного із завдань – коли вилучили зброю та боєприпаси зі схрону окупантів, яких було залишено багато на Херсонщині, – поліцейські потрапили у мінну пастку", - розповів Зеленський. 

"І це та форма російського терору, якій доведеться ще роками протидіяти. Терористи свідомо намагаються залишити після себе якнайбільше смертельних пасток. Закопаних «фугасів», розтяжок, замінованих будівель, машин та інфраструктури", - додав президент. 

Зеленський також висловив упевненість, що серед пунктів обвинувачення проти росії за агресію – саме мінний терор. "Який навіть ще жорстокіший та підліший, ніж ракетний, бо немає такої протимінної системи, яка могла б знищити хоча б частину загрози, як це робить наша ППО", - наголосив глава держави. 

 

 

Окупанти перед своєю втечею замінували територію Херсонської області

13 листопада перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін повідомив, що автомобіль "Укрзалізниці" із 6 фахівцями підірвався на міні на звільненій території Херсонщини. Усі лишилися живі.

12 листопада поліцейський сапер дістав поранення під час розмінування однієї з адміністративних будівель Херсона.

Нагадаємо, на Херсонщині буде забезпечено стабілізацію та відновлення правопорядку у 226 населених пунктах. Це понад 100 тисяч місцевих жителів станом на цей час. Російська армія лишила по собі такі ж звірства, як і в інших регіонах. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.