«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Бойовики обмежують свободу пересування місії
У Донецькій і Луганській областях місія ОБСЄ зафіксувала після початку перемир'я від 27 липня в цілому 7 950 порушень режиму припинення вогню. Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого меморандумом.
Про це йдеться в щоденному звіті,опублікованому спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ, - передає Інформатор .
"Зафіксували не менше 7 950 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях (зокрема 2 898 вибухів, 1 030 прольотів невизначених боєприпасів, 97 спалахів дульного полум'я, 60 освітлювальних ракет, не менше 3 865 черг і пострілів)", - йдеться в звіті.
Місія зафіксувала біля підконтрольного уряду Чермалику та непідконтрольної уряду Олександрівки Донецької області вогонь, який бойовики відкрили в напрямку двох БПЛА малого радіусу дії.
Нагадаємо, у військовій частині під час чергування пропав військовий. Крім того, українська сторона відреагувала на доктрину «Русский Донбас».
Також Інформатор писав, що СБУ розшукує росіянина, який катував українських військовослужбовців.