Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Міноборони повідомили, що зустрілися з керівництвом супутникової компанії та обговорили умови співробітництва у цьому напрямку
Прес-служба Міністерства оборони повідомила про намір співпрацювати з однією з провідних супутникових компаній з метою обмеження зйомки території України. Відомо, що представники відомства вже провели зустріч з керівництвом зазначеної супутникової компанії. На ній обговорили деталі співпраці у цьому напрямку.
Як повідомляє пресцентр Міноборони, назву компанії не розголошують з міркувань безпеки. Однак відомо, що це єдина супутникова компанія у світі, яка забезпечує щодобову фотозйомку усієї території планети з роздільною здатністю 3-5 метрів.
Заступник міністра оборони, Катерина Чорногоренко, підкреслила, що щоденна зйомка території України супутниковими компаніями є дійсністю, проте через можливе замовлення зображень з боку ворога через підставні компанії, існує ризик небезпеки.
"Щодня супутникові компанії ведуть зйомку території України. Ці зображення може замовляти ворог — через підставні компанії. Тому ми вдячні партнерам за готовність підписати меморандум з нами і спільно реалізувати механізм щодо обмеження використання знімків нашої території. Ця співпраця має стати прикладом для інших супутникових компаній. В умовах війни ми маємо мінімізувати ризики використання зображень України ворогом", — підкреслила Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони.
За її словами, Міністерство оборони вже опрацьовує міжнародні нормативно-правові механізми. Це допоможе протидіяти застосуванню космічної розвідки у війні проти України.
Міністерство оборони України затвердило нову систему грошових винагород для військовослужбовців, які знищують ворожу техніку на фронті. Це зроблено для того, щоб стимулювати бійців ЗСУ спопеляти ще більше техніки росіян. Сума премій немала й коливається від 12 до понад 243 тисяч гривень. Все, що необхідно зробити для отримання винагороди, - зафіксувати розтрощену техніку ворога.
Раніше Інформатор писав, що Велика Британія озвучила статистку втрат Росії у війні з Україною. За даними Генерального штабу Збройних сил України, станом на 30 квітня 2024 року втрати російських військ у особовому складі сягнули 468 720 осіб. Минулої доби ЗСУ ліквідували ще 1250 загарбників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.