«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Війська Росії вчинять напад на Україну у два етапи, вважають у британській розвідці
Міністерство оборони Великої Британії не бачить явних ознак відведення військ РФ від кордонів України. У відомстві опублікували мапу передбачуваного широкомасштабного нападу.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Міноборони Британії.
"Ми не бачимо жодних доказів того, що російські війська виводяться з прикордонних районів України. Росія зберігає значну військову присутність, та може вторгнутися без додаткового попередження", - йдеться у повідомленні.
За даними британської розвідки, війська Росії вчинять напад на Україну у два етапи:
INTELLIGENCE UPDATE: We have seen no evidence that Russian forces are withdrawing from Ukrainian border regions.
— Ministry of Defence 🇬🇧 (@DefenceHQ) February 17, 2022
Russia retains a significant military presence that can conduct an invasion without further warning. pic.twitter.com/qTYrItLxCf
Нагадаємо, сьогодні Президент США Джо Байден сказав, що є "всі ознаки того, що вони готові вирушити в Україну". Відповідаючи на запитання, наскільки високою є загроза російського вторгнення на цей час, Байден сказав: "Вона дуже висока".
При цьому раніше Росія заявила про відведення військ від кордонів з Україною.
Зазначимо, речник парламенту України заявив, що ніякого наступу з боку Росії у ті дні, що всіма визначаються, не буде. ЗМІ писали, що Росія може розпочати атаку 16-17 лютого.
Також ми розповідали, чому Росія не вторглася в Україну 16 лютого та програла раунд "гібридної війни".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.