Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Мінкульт звинувачує священників УПЦ МП в перешкоджанні роботи працівникам комісії, а журналісти скаржаться на побиття
У четвер, 30 березня, поліція Києва відкрила два кримінальних провадження проти священників Української православної церкви московського патріархату, які не полишили Києво-Печерську Лавру та разом із парафіянами влаштували скандал у подвір'ї церковного комплексу. Із заявами звернулись представники Міністерства культури та журналісти, які висвітлювали ці події.
Міністр культури Олександр Ткаченко написав у своєму каналі, що подав заяву у поліцію, оскільки духовенство і прихожани не пустили на територію Лаври членів комісії. Вони мали сьогодні розпочати процедуру передачі майна.
"Маємо констатувати, що через фізичні перешкоди з боку УПЦ МП Комісія з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» не змогла розпочати роботу сьогодні. Представники Монастиря від Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, які входять до складу Комісії, не змогли пояснити, у кого знаходяться ключі від будівлі, перевірка якої була запланована. До того ж, численні невідомі особи перешкоджали потрапляння членів Комісії всередину будівлі. По факту перешкоджання роботи Комісії було подано заяву в поліцію".
Ткаченко зауважив, що брутальна поведінка представників УПЦ МП щодо представників Комісії глибоко дисонує з їхніми закликами до Бога. І пообіцяв, що завтра комісія продовжить свою роботу в будь-якому разі.
Як повідомляє поліція, до Печерського відділку також звернулись журналісти. На відео з Лаври видно, як один з ченців штовхає журналістку, а екс-намісник Лаври погрожує іншому побити камери палкою.
"Представники засобів масової інформації із заявою щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Заявники повідомили, що під час зйомки сюжету один із священнослужителів Києво-Печерської лаври пошкодив обладнання оператора. Відео цього інциденту також опублікували телеграм-канали. За цим фактом дізнавачі територіального підрозділу розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України - перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Досудове розслідування триває", - повідомляє пресслужба поліції.
Як повідомляв Інформатор, поведінка духовенства і пастви біля храму була не зовсім християнською. Вони не пішли смиренно з Лаври, а вигнали погрозами працівників Мінкульту та погрожували журналістам побиттям. Одна з представниць ЗМІ таки потрапила під гарячу руку одного із священників. Він штовхнув жінку у плече ,зірвав з петлиці мікрофон та пошкодив камеру оператору.
Нагадаємо, що священники УПЦ МП подавали позов до суду, і наполягають, що керівництво Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" розірвало з церквою договір оренди незаконно. Вони вимагають його продовження і кажуть, що не вступляться з обителі без рішення суду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.