"Слід" - пісня, що діє як заспокійливе. Поєднання теплого вайбу гурту mine і щирості IRYN дарує відчуття обіймів друга, який розуміє твої думки про життя. Ми всі замислюємось над правильністю рішень і тим, що робить нас хорошими людьми. Але минуле нас не визначає. Іноді, щоб почалось щось нове й прекрасне, треба відпустити старі тривоги.
Підозрюваний у крадіжках Юрій Щиголь більшість своїх заощаджень зберігав у криптовалюті Tether USDT
Вищий антикорупційний суд України заарештував криптовалюту Юрія Щиголя, колишнього голови Держспецзв'язку, якого підозрюють у присвоєнні державних коштів. Він робив заощадження переважно у Tether USDT. Загалом заарештовано активи на суму, яка відповідає понад 1,5 мільяонів доларів США.
Про це повідомляє пресслужба НАБУ у Telegram. У Щиголя виявили три види криптовалюти на особистому рахунку.
"Національне агентство з питань запобігання корупції та Спеціальна антикорупційна прокуратура домоглися арешту 1,55 млн дол криптоактивів, які знайшли у ексголови Держспецзв’язку. Це - Tether USDT у кількості 1,2 млн одиниць (на момент викриття – 1,2 млн дол), TRX у кількості 331 одиниць (35 тис дол) та 6,9 біткоїнів (275 тис дол)", - йдеться у повідомленні.
Також НАБУ інформує, що стосовно Щиголя та його заступника Віктора Жори тривають слідчі дії. У Держспецзвʼязку кажуть, що всі закупівлі від 2020 року проводили з дотриманням законодавства. Відомство закликало утриматись від звинувачень посадовців до рішення суду.
За інформацією НАБУ, упродовж 2020-2022 років власник групи компаній у змові із керівництвом Держспецзв’язку розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладнання та програмного забезпечення. Після того, як 22 листопада Юрію Щиголю оголосили про підозру, Кабінет Міністрів звільнив його з посади.
Під час обшуку в ексголови Держспецзвʼязку виявили 82 тис. євро та 72 тис. доларів готівкою. Під час обшуку в Щиголя знайшли криптогаманець з 1,5 млн доларів на рахунку. Чиновник каже, що може пояснити походження цих коштів.
23 листопада ВАКС визначив Щиголю запобіжний захід - два місяці тримання під вартою. Але наступного дня він скористався альтернативою - внесення застави в розмірі 25 мільйонів гривень. Тому на час слідства у СІЗО Щиголь та його заступники не сидять. На трьох вони сплатили 140 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.