Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прибуток російського філіала Mondelez International склав +303% за рік
Компанія Mondelez International, яка так і не вийшла з російського ринку, потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни. Туди її внесло Національне агентство з питань запобігання корупції.
Про це повідомляє пресслужба агентства. Зазначється, що компанія має три заводи у росії.
У НАЗК зазначили, що безліч компаній з початку повномасштабного вторгнення вийшли з російського ринку частково або повністю. Інтереси компанії, яка має річний дохід близько 26 млрд доларів і працює у 160 країнах світу, на російському ринку представляє ТОВ "Мон’дэлис Русь". Вона випускає “Юбилейное”, OREO, “Медвежонок “Барни” та крекери TUC, виробництво у Покрові (шоколад Alpen Gold, “Воздушный”, Milka та батончик Picnic), а також завод у Великому Новгороді (жувальна гумка Dirol і льодяники Halls).
Прибуток російського філіалу Mondelez у 2022 році склав 339 млн доларів (+303% за рік), а виручка – понад 1 млрд доларів (+38% за рік). Таким чином, бюджет рф компанія поповнила на понад 61 млн доларів податків.
“Mondelez публічно афішує свою благодійну допомогу дітям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Проте водночас лукаво розширює свою діяльність в країні-агресорці й продовжує сплачувати значні кошти до її держбюджету. Який витрачається в тому числі й на ракети, що вбивають українських дітей”, – підкреслили у відомстві.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло китайську корпорацію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни. Причина такого рішення – компанія Xiaomi Corporation не просто продовжила свою роботу в рф після повномасштабного вторгнення, але й досі залишається лідером з продажів смартфонів в рф. З 2018 року й до сьогодні Xiaomi займає перше місце з продажів в інтернет-магазинах росії, а також має велику мережу офіційних авторизованих роздрібних магазинів Mi Store по всій рф.
Також Національне агентство з питань запобігання корупції внесло банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни, які продовжують працювати в росії, а також офіційно визнають “ДНР” та “ЛНР” через своє представництво в рф.
Слідом за брендом мобільних девайсів XIAOMI та Raiffeisen Bank’ом до міжнародних спонсорів війни, вчора, 4 травня, потрапив ще один банк — угорський OTP Bank. Опинився він у цьому списку завдяки ухвалі НАЗК, яке грунтувалось на позиції керівництва банку продовжувати діяльність в росії та фактичне визнання так званих Донецької та Луганської “народних республік”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.