«Мілан» та «Рейнджерс» проходять до групи, «Вольфсбург» та «Спортинг» залишають Лігу Європи

«Мілан» в серії пенальті переграв «Ріо Аве».

Про результати матчів раунду плей-офф Ліги Європи повідомляє Інформатор .

У четвер, 1 жовтня, відбулися матчі раунду плей-офф розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. Переможці отримали путівки до групового раунду, а ті, команди, які програли, відклали свої єврокубкові амбіції на наступний сезон.

Українські клуби програли свої поєдинки в третьому раунді кваліфікації, і в раунді плей-офф не представлені. Нагадаємо, що «Десна» поступилася «Вольфсбургу» 0: 2, а «Колос» з тим же рахунком в додатковий час програв хорватській «Рієці». Незважаючи на ранню стадію турніру, пройшли кілька матчів за участю іменитих європейських клубів.

У поєдинку «Рейнджерс» - «Галатасарай» на 52-й хвилині Ерфілд отримав м'яча від Хаджі, увійшов до штрафної, і не зближуючись з воротарем точним ударом відкрив рахунок. А через сім хвилин Таверньер на дальній штанзі замкнув високий навіс Барішіча з лівого флангу, збільшивши перевагу шотландців. На 87-й хвилині Маркан ударом головою після подачі кутового один м'яч відіграв, але цього виявилося замало для загального успіху.

У матчі португальського «Ріу Аве» з «Міланом» гості забили на 51-й хвилині. Після подачі кутового м'яч відскочив до Салемакерсу, який з лінії штрафного потужним ударом поцілив у лівий нижній кут воріт. Відігрався португальський клуб на 72-й хвилині матчу. Пьязон скинув у центр штрафної, і Жералдеш ударом під поперечину не залишив шансів голкіперові «Мілану».

Командам довелося грати додатковий час, і вже на першій хвилині гравець португальської команди Желсон, скориставшись рикошетом від гравця «Мілана», зліва увірвався до штрафної, і точно прибив під дальню штангу. На 120-й хвилині Боревковіч зіграв рукою в своїй штрафній, і Хакан Чалханоглу ударом з пенальті врятував «Мілан» від поразки. У серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися футболісти «Мілана» і вийшли до групового етапу Ліги Європи.

• Спортинг (Португалія) - ЛАСК (Австрія) 1: 4;
  • Тоттенхем (Англія) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) 7: 2.

Жеребкування групового етапу ліги Європи, в якому братиме участь луганська «Зоря» відбудеться у п'ятницю, 2 жовтня.

Раніше ми повідомляли про результатати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів і про вихід «Кременчука» до .фіналу хокейної ліги.