«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Бус зіштовхнувся з фурою біля прикордонного пункту Гребенне - Рава-Руська
На кордоні між Україною та Польщею сталася ДТП. Мікроавтобус з українцями зіштовхнувся з вантажівкою в районі населеного пункту Белжец Люблінського воєводства. Один громадянин України загинув.
Решта отримали травми різного ступеню тяжкості, їм надається допомога. Генеральне консульство України в Любліні надає допомогу українцям, які потрапили в ДТП. Про це розповів речник МЗС України Олег Ніколенко.
Відомо, що аварія за участю українського мікроавтобуса сталася близько 6:30 за київським часом. Автівка зіштовхнулася з фурою на під’їзді до КПП "Гребенне - Рава-Руська". У бусі знаходилися 9 пасажирів-громадян України.
"Один громадянин загинув, решта отримали травми різного ступеня тяжкості. Зараз їм надається медична допомога", - заявив представник Міністерства закордонних справ.
Наразі українські консули співпрацюють з польськими правоохоронцями для зʼясування обставин аварії. Вживаються заходи для повернення тіла загиблого на Батьківщину. Вирішується також питання доправки пасажирів до України іншим транспортом.
17 грудня у Словаччині сталася ДТП. Біля села Даргов Требішівського району перекинувся автобус з 53 пасажирами-громадянами України та двома водіями. Травми зафіксовано у 8 громадян, загиблих немає.
У листопаді польська поліція затримала нетверезу жінку, яка на своєму BMW з'їхала у кювет. Під час втручання поліції вона поводила себе агресивно, ображала поліцейських та навіть кілька разів вкусила одного з них. Затримана виявилася 32-річною громадянкою України, яку згодом помістили під варту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.