Microsoft назвала список ігор, які роздадуть підписникам Xbox Live Gold у грудні

Читать на русском

За місяць можна буде забрати собі чотири ігри

Читать на русском
Microsoft назвала список ігор, які роздадуть підписникам Xbox Live Gold у грудні

За місяць можна буде забрати собі чотири ігри

Підписники Xbox Live Gold зможуть отримати у різні дні грудня чотири гри.

Про це Microsoft повідомила на сайті Xbox, – передає Інформатор.

Наступного місяця гравці зможуть забрати собі чотири досить різнопланові тайтли. Роздаватимуть їх по черзі й у різні проміжки часу. Ось список того, що можна буде отримати за підпискою:

The Escapists 2 - Це гра в піксельному стилі, яка дозволяє взяти на себе роль людей, яким належить втекти з різних в'язниць світу. Для цього доведеться створювати собі все необхідне, уникати охорони, або вступати з нею в бій, і все це можна робити з друзями через мережу.

Роздаватимуть гру з 1 по 31 грудня.

 

Orcs Must Die! - Візьміть на себе роль бойового мага з величезним арсеналом заклинань, зброї та пасток, і влаштуйте справжнє знищення орди орків та іншої погані. Вам потрібно захищати фортеці від натовпу ворогів, встановлюючи пастки та розстрілюючи супротивників самостійно.

Гру роздаватимуть підписникам з 1 по 15 грудня.

 

Insanely Twisted Shadow Planet - Це пригодницький двовимірний екшен, який запропонує гравцеві дослідити незвичайні місця, в яких геймера чекають дуже химерні вороги. Вам належить дістатися до центру цієї загадкової планети, і в процесі, крім винищення ворогів, вам потрібно ще й вирішувати головоломки, покращувати корабель і врятувати свій світ.

Гру роздаватимуть з 16 по 31 грудня.

 

Tropico 5 - Penultimate Edition - Популярний «симулятор диктатури» знову пропонує вам відправитися на віддалений острів, який ви зможете розвивати і контролювати так, як вважаєте за потрібне. Проведіть ваші володіння від колоніальних часів дотепер, розширюйтесь, торгуйте та захоплюйте території. Видання включає доповнення The Big Cheese і Hostile Takeover.

Гру роздаватимуть з 16 грудня по 16 січня.

 

Нагадаємо, що з'явився перелік ігор, які отримають підписники Amazon Prime Gaming у грудні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.