Microsoft може купити Netflix наступного року

Читать на русском

Netflix є в «списку покупок» Microsoft

Читать на русском
Microsoft може купити Netflix наступного року
Microsoft та Netflix

Netflix є в «списку покупок» Microsoft

Компанія Microsoft у 2023 році може спробувати купити платформу Netflix. Дві компанії вже тісно співпрацюють. Сенс угоди в тому, що Microsoft зможе надавати широкий спектр стрімінгових послуг на всіх можливих девайсах.

Про це пише агенство Reuters. Microsoft є однією з найбільших технологічних компаній у світі, лідером в комп’ютерних іграх, але вона хоче розвиватися. Нещодавно Microsoft купила LinkedIn за 26 мільярдів доларів, компанію зі штучного інтелекту Nuance за 20 мільярдів доларів, також компанія намагається завершити покупку Activision Blizzard за 69 мільярдів доларів, що є найбільшою операцією в історії.

За даними Reuters, Netflix є в «списку покупок» генерального директора Microsoft Сатья Наделла. І Microsoft, і Netflix вже співпрацювали в різні способи. Netflix обрав Microsoft своїм партнером для реклами нової послуги підписки, а голова правління Microsoft Бред Сміт є членом правління Netflix.

Netflix

Netflix — це сервіс трансляцій на основі підписки, який дає користувачам змогу переглядати серіали й фільми без реклами на пристроях, підключених до інтернету. Компанія була заснована 1997 року Рідом Гастінгсом і Марком Рендолфом у Каліфорнії. Netflix доступний у всіх країнах і регіонах, окрім Китаю (через місцеві обмеження), Ірану, Сирії, Північної Кореї та окупованих росією Криму та Донбасу (через санкції США).

Microsoft

Microsoft — американська технологічна корпорація. Компанія є найбільшою у світі компанією-виробником програмного забезпечення. Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи Microsoft Windows та офісний пакет Microsoft Office.

Нагадаємо, на платформі Netflix можна переглянути вже 16 українських фільмів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.