“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За його словами, Росія також збільшує військову присутність у Білорусі
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росії продовжує нарощувати свої війська біля кордонів України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Washington Post.
"Ми бачимо, що нарощування продовжується. Все більше і більше бойових військ з артилерією, з бронетехнікою, з великою кількістю боєприпасів з великою кількістю палива та припасів", - сказав Столтенберг.
За його словами, Росія також збільшує військову присутність у Білорусі. Генсек Альянсу зазначив, що якщо РФ вирішить вторгнутися в Україну, це прискорить російську атаку.
"Ми маємо бути напоготові. Є ризики для нового російського вторгнення або інших форм агресії проти України", – сказав Столтенберг.
Нагадаємо, раніше США дозволили країнам Балтії постачати американську зброю Україні.
Зазначимо, що раніше в НАТО заявили, що через агресію РФ біля кордонів України в Європі може розпочатися нова війна.
Крім того, ми розповідали, як Захід відповість на російські загрози про ядерну зброю, окупацію України та хаос біля кордонів ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.