«Металіст» і «Рух» вийшли до 1/8 фіналу Кубку України

Матчі стадії 1/16 фіналу Кубку України проходять 21, 22 і 23 вересня.

Хет-трик Кондракова забезпечив «Руху» перемогу в матчі з «Миколаєвом». «Металіст» на останніх хвилинах вирвав перемогу у двобої з представником Прем'єр-ліги.

Про хід поєдинків Кубку України і результатах зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 21 вересня, відбулися два матчі четвертого раунду (1/16 фіналу) розіграшу Кубку України. На цій стадії в боротьбу за трофей включилися представники Прем'єр-ліги, за винятком кращих 5 команд попереднього сезону. «Динамо», «Шахтар», «Зоря», «Колос» та «Ворскла» розпочнуть виступи в кубку України з 1/8 фіналу.

У першому матчі дня зустрілися «Миколаїв» і «Рух». На 21-й хвилині поєдинку «Миколаїв» залишився у меншості. Березянський перед лінією штрафного збив того що виходив один на один Кузика і отримав від арбітра червону картку.

«Рух» відкрив рахунок на 37-й хвилині. Кондраков потужно пробив метрів з 25-ти, і м'яч від поперечини влетів у сітку воріт господарів поля. Через кілька хвилин Кондраков міг забивати другий м'яч, але з району одинадцятиметрової позначки пробив вище воріт.

На 43-й хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота «Миколаєва» за гру рукою. Кондраков реалізував пенальті ударом в лівий кут воріт, в той час як воротар стрибнув у правий.

Після перерви «Рух» втратив кілька нагод збільшити перевагу в рахунку. Так в одному з епізодів гості не реалізували вихід трьох гравців на одного захисника. Вже у компенсований час Кондраков вдруге в матчі реалізував пенальті.

Лідер Першої ліги «Металіст» приймав третю на даний момент команду Прем'єр-ліги «Десну».

Металіст:  Канівців, Романюк, Мізюк, Порох, Шопін, Сарапо, Танковський, Подлепенець, Фомін, Танчик, Пейшото.

запасні:  Бубенцов, Балулу, Рязанцев, Поступаленко, Нехтій, Федорів, Демченко, Харріс.

Десна: Мисак, Жук, Ковтун, Болбат, Домбровський, Калитвинцев, Картушов, Волошин, Завійський, Селін, Дегтярьов.

Запасні: Литовка, Масалов, Арвеладзе, Тотовицький, Безбородько, Будківський, Шевцов.

Поєдинок активніше розпочав «Металіст». Незабаром «Десна» кількома контратаками трохи остудила атакуючий запал господарів поля. Одна з таких контратак могла б стати гольовою, якби не самовіддана гра Танчика, заблокував удар Болбата.

На 16-й хвилині Дегтярьов з декількох метрів головою пробив вище воріт. У свою чергу Танковський з лінії воротарського пробив у руки голкіперу «Десни». На 36-й хвилині Танчик практично вийшов один на один, але Жук наздогнав суперника і в останній момент вибив м'яч з-під ніг гравця «Металіста».

Чергова контратака «Десни» принесла команді успіх. На 44-й хвилині Волошин скористався передачею Болбата і з лівого кута воротарського майданчика відправив м'яч під поперечину.

У перерві тренер «Металіста» провів подвійну заміну, випустивши на поле Балулу і Демченка. Ну а команди продовжили проводити атаки, не затримуючи м'яч в центрі поля. Пейшото пробив над поперечиною, а комбінацію «Десни» грубим підкатом перервав Танковський.

На 67-й хвилині Балулу пробив поруч із правою штангою воріт «Десни». А на 73-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Танчик справа прострілив у воротарський і Харріс замкнув дальню штангу.

Через 5 хвилин Пейшото замикаючи передачу зі стандарту поцілив у стійку. А на 88-й хвилині «Металіст» вийшов вперед. Після подачі кутового з правого флангу Мізюк прийняв м'яч на груди і другим дотиком пробив під поперечину. На те щоб зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм у гравців «Десни» вже не вистачило ані сил, ані часу.

• «Миколаїв» - «Рух» 0: 3 (Кондраков, 37, 44 (з пенальті), 90 + 3 (з пенальті);
  • «Металіст» - «Десна» 2: 1 (Харріс, 73, Мізюк, 88 - Волошин, 44).

Решта матчів 1/16 фіналу Кубка України відбудуться 22 і 23 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання збірної України другого місця на чемпіонаті Європи U-17 з баскетболу 3х3, про хід матчів 8-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків в Українській хокейній лізі.