Мер Терехов прокоментував чутки про те, що мешканці масово залишають Харків

Наразі у Харкові, за словами Терехова, перебувають 1,3 млн людей

Харків
Яка зараз ситуація у Харкові. Колаж: Інформатор

Росіяни продовжують обстрілювати Харків. Втім, попри це, з міста не поспішають виїжджати люди. Інформація про те, що харків'яни залишають місто, не відповідають дійсності.

Ба більше, туди навпаки їдуть люди. Про це розповів мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону.

"Навпаки, дуже багато людей приїжджають до Харкова. Це цілком зрозуміло, бо літо. І дуже багато містян, які вимушено перебувають в інших місцях, приїжджають до Харкова на день-два, тиждень. Перебувають у Харкові, бачать Харків, гуляють по Харкову", - наголосив міський голова.

За його словами, нині у місті перебувають 1,3 мільйони людей. І впродовж останнього часу ця кількість залишається незмінною.

Обстріли Харкова

У ніч на 16 липня Росія здійснила масштабну повітряну атаку на Україну, використовуючи ударні дрони та ракети. Під ворожим вогнем опинилися Харків, Кривий Ріг, Одеська та Вінницька області. Відомо про десятки вибухів, руйнування інфраструктури та поранених цивільних.

Упродовж 14 хвилин у Харкові пролунало щонайменше 16 вибухів. За словами міського голови Ігоря Терехова, обстрілу зазнало підприємство у Київському районі. Очільник ОВА Олег Синєгубов уточнив, що кількість вибухів зросла до 17, переважно в тому ж районі. Попередньо, ворог застосував дрони-камікадзе типу "Герань-2". Постраждали щонайменше троє осіб.

Також російські війська зранку 11 липня вдарили Шахедами по центру Харкова. Під удар потрапив пологовий будинок. В місті троє поранених.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити