Головна
Україна
Події
15:07, 4 Травня
Информатор UA

Интро

Окупант розповів як розстрілював мирне населення України. Це одне з перших зізнань, яке вдалося отримати. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Службу безпеки України. На відео – 21-річний командир відділення Вадим, який пішов на війну, щоби "матеріально підтримати свою матір". Втім, бойові дії тривали для нього недовго: перетин кордону, просування в Сумську область, а потім – супровід колони з пораненими до РФ. Дорогою їх розбили українські захисники, тому цей "герой" із колегами "віджали" два легкові автомобілі у звичайних українців. Він розстріляв цивільного, який просто розмовляв телефоном. "Мені наказали вистрілити – я вистрілив у нього одну чергу. Він упав, а ми поїхали далі", – цинічно розповідає Вадим. Він не "сховається" за виконанням наказу. Його дії кваліфікували ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України – порушення законів та звичаїв війни. Рашисту світить до 15 років ув'язнення.   Нагадаємо, СБУ перехопила телефонну розмову рашиста з дружиною, де він хвалиться мародерством. Крім того, рашисти не хочуть забирати своїх поранених солдатів із поля бою. Також Інформатор писав, що ціла військова частина відмовилася воювати проти України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Мені наказали – я вистрілив": 21-річний окупант розповів, як убивав мирне населення України

Читать на русском

Йому загрожує до 15 років ув'язнення

Читать на русском
"Мені наказали – я вистрілив": 21-річний окупант розповів, як убивав мирне населення України

Йому загрожує до 15 років ув'язнення

Окупант розповів як розстрілював мирне населення України. Це одне з перших зізнань, яке вдалося отримати.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Службу безпеки України.

На відео – 21-річний командир відділення Вадим, який пішов на війну, щоби "матеріально підтримати свою матір". Втім, бойові дії тривали для нього недовго: перетин кордону, просування в Сумську область, а потім – супровід колони з пораненими до РФ.

Дорогою їх розбили українські захисники, тому цей "герой" із колегами "віджали" два легкові автомобілі у звичайних українців. Він розстріляв цивільного, який просто розмовляв телефоном.

"Мені наказали вистрілити – я вистрілив у нього одну чергу. Він упав, а ми поїхали далі", – цинічно розповідає Вадим.

Він не "сховається" за виконанням наказу. Його дії кваліфікували ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України – порушення законів та звичаїв війни. Рашисту світить до 15 років ув'язнення.

 

Нагадаємо, СБУ перехопила телефонну розмову рашиста з дружиною, де він хвалиться мародерством. Крім того, рашисти не хочуть забирати своїх поранених солдатів із поля бою.

Також Інформатор писав, що ціла військова частина відмовилася воювати проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.