У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Перевірка декларацій за 2020 і 2021 рік ще триває
У 99% перевірених деклараціях чиновників є ознаки недостовірної інформації або, простими словами, - брехня. Мова йде про документи, подані посадовими особами за 2019 рік. Перевірка декларацій за 2020 донині триває.
За даними Opendatabot,у 2019 році НАЗК знайшов 1 469 недостовірних декларацій - це найбільша цифра за останні чотири роки, - повідомляє Інформатор.Для порівняння, у 2018 році неправдиву інформацію виявили у 469 деклараціях, а у 2017 - у 141.
Даних за 2020 і тим більше за 2021 рік ще немає. З огляду на, що в липні Президент України Володимир Зеленський підписав закон про покарання за брехню в деклараціях, під відповідальність за недостовірну інформацію в документах можуть потрапити декларанти, які подають звіти вже за цей рік.
Нагадаємо, закон, що передбачає покарання для чиновників, які не задекларували свій дохід і майно, прийняли ще червні. За недостовірну інформацію передбачена кримінальна відповідальність - такому чиновникові загрожує до 2 років в'язниці з позбавленням права обіймати певні посади.
Тут ми розбирали декларацію генпрокурора Ірини Венедиктової, тут - дивилися, що змінилося в житті Міністра оборони України Андрія Тарана, а тут - скільки заробив за 2020 рік прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Також дивилися, як живе і чим володіє «Слуга народу» Микола Тищенко .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .