Головна
Шоу-біз
06:23, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Майкл Джей Фокс, відомий за роллю Марті Макфлая в трилогії «Назад у майбутнє», отримав свою першу нагороду від Американської кіноакадемії. Актор уже більше 30 років бореться із хворобою Паркінсона, яку йому діагностували у 1991 році. Крім того, Майкл Джей Фокс заснував фонд, який спеціалізується на вивченні цієї хвороби та наукових дослідженнях, спрямованих на її лікування. «Фонд Майкла Джея Фокса» допомагає людям з усього світу, які страждають від важкої і невиліковної поки що хвороби Паркінсона. Сам актор, щоби придушити симптоми хвороби, наприкінці 90-х років пройшов нейрохірургічну процедуру таламотомії. Це небезпечна та ризикована операція, яка нерідко викликає тяжкі ускладнення. Майкл Джей Фокс із дружиною, акторкою Трейсі Поллан Зараз Майклу Джею Фоксу 61 рік, і він продовжує спонсорувати дослідження свого фонду. І зовсім нещодавно його прагнення, спрямовані на боротьбу із хворобою Паркінсона, були відзначені Американською кіноакадемією – актор отримав нагороду імені Джина Хершолта «За гуманістичні досягнення та внесок у боротьбу із хворобою Паркінсона». Нагороду Майклу Джею Фоксу вручив його друг, актор Вуді Харрельсон. Сам Майкл, незважаючи ні на що, не втратив самоіронії та почуття гумору. Перше, що він сказав, звертаючись до зали, коли піднявся на сцену: «Ви змушуєте мене тремтіти від хвилювання». У актора помітно тремтіли руки – наслідки тривалої хвороби. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Майкл Джей Фокс отримав спеціальний «Оскар» за внесок у боротьбу із хворобою Паркінсона

Читать на русском

Життя у нерівній боротьбі

Читать на русском
Майкл Джей Фокс отримав спеціальний «Оскар» за внесок у боротьбу із хворобою Паркінсона
Знесилений, але не зламаний

Життя у нерівній боротьбі

Майкл Джей Фокс, відомий за роллю Марті Макфлая в трилогії «Назад у майбутнє», отримав свою першу нагороду від Американської кіноакадемії. Актор уже більше 30 років бореться із хворобою Паркінсона, яку йому діагностували у 1991 році. Крім того, Майкл Джей Фокс заснував фонд, який спеціалізується на вивченні цієї хвороби та наукових дослідженнях, спрямованих на її лікування.

«Фонд Майкла Джея Фокса» допомагає людям з усього світу, які страждають від важкої і невиліковної поки що хвороби Паркінсона. Сам актор, щоби придушити симптоми хвороби, наприкінці 90-х років пройшов нейрохірургічну процедуру таламотомії. Це небезпечна та ризикована операція, яка нерідко викликає тяжкі ускладнення.

Майкл Джей Фокс із дружиною, акторкою Трейсі Поллан

Зараз Майклу Джею Фоксу 61 рік, і він продовжує спонсорувати дослідження свого фонду. І зовсім нещодавно його прагнення, спрямовані на боротьбу із хворобою Паркінсона, були відзначені Американською кіноакадемією – актор отримав нагороду імені Джина Хершолта «За гуманістичні досягнення та внесок у боротьбу із хворобою Паркінсона».

Нагороду Майклу Джею Фоксу вручив його друг, актор Вуді Харрельсон. Сам Майкл, незважаючи ні на що, не втратив самоіронії та почуття гумору. Перше, що він сказав, звертаючись до зали, коли піднявся на сцену: «Ви змушуєте мене тремтіти від хвилювання». У актора помітно тремтіли руки – наслідки тривалої хвороби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.