“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
МАУ скасовує низку рейсів через впровадження тимчасової заборони на в'їзд іноземців до України
Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" в зв'язку з забороною на в'їзд до України іноземцям скасовує низку рейсів.
Про це повідомили в прес-службі МАУ,передає Інформатор .
З 14 вересня компанія повністю скасовує такі рейси:
Скоротять частоти за наступними маршрутами:
Рішення за планом польотів на найближчі два тижні буде прийняте після публікації всіх необхідних рішень органів державної влади - Кабінету Міністрів України, Державної авіаційної служби, Державної прикордонної служби.
Нагадаємо, в Україні достроково набрала чинності заборона на в'їзд іноземців: кому дозволено перетинати кордон.